+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rychletisky Ostrava

Klíčová slova: digitální tisk, ofsetový tisk, kalkulace tisku

E-mail: mirek.rucim@rychletisky.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2012

Popis: Nabízíme Vám 21 let bohatých zkušeností v oblasti ofsetového tisku. Expresní digitální tisk letáků, samolepek, poštovních obálek, hlavičkových papírů a brožur. Poradíme jak připravit tisková data a kterou technologii tisku zvolit.

Web: www.rychletisky.cz

Další související informace

POS a POP materiály - HIT

POS, POP, tiskárny, tisk, prodejní displeje, tiská – Hledáte tiskárnu, která Vám vyrobí kvalitní POS a POP materiály? Poděbradská papírna HIT CZ Vám nabízí špičkové služby - přírava POS výroby včetně konstrukcí a vzorkování, kašírované obaly, prodejní displeje, laminace tisků, bigování, výsek, skládání.

Ofsetová Tiskárna Ruch

tiskarna, liberec, ruch, ofsetovy tisk, tisk – Tiskárna Ruch s.r.o. Liberec nabízí ofsetový tisk, vazbu knih (vazba V1 a V2), tisk ve formátu B1 a B2 a mnoho dalších tiskových prací. Tiskárna RUCH spol. s r.o. je jednou z největších privátních ofsetových tiskáren v libereckém regionu. V obchodním rejstříku je evidována od 26.7.1991, kdy vznikla vyčleněním z bývalého Komunálního podniku města Liberce, který společnosti Ruch pronajal svou provozovnu tiskárny v Široké ulici.

Produkční digitální tisk

digitální tisk, malonákladový tisk, personalizace – Produkční digitální - malonákladový tisk, včetně tisku personalizovaného a verzovaného. Náklad od 1 kusu. Dodací lhůty do 24 hodin, a to od vizitek po produktové katalogy, plakáty, letáky, pozvánky, atd.

Načítání trvalo 2.9211 sekund.