+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SB Clippers

Klíčová slova: kadeřnický strojek, stříhací strojek

E-mail: info@sb-clippers.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2011

Popis: SB Clippers je specializovaný internetový obchod s kadeřnickými strojky značky HORSTATOR®, vyráběnými v německém městě Solingen. Importujeme a do kadeřnických salonů dodáváme jedny z nejkvalitnějších stříhacích strojků světového trhu.

Web: www.sb-clippers.com

Další související informace

Stříhání psů ve 3 krocích

strojek na psy,stříhání psů,sříhání psa – Video návod - stříhání psů doma - svépomocí. 10nmin návod jak doma ostříhat svého mazlíčka.Video návod - stříhání psů doma - svépomocí. 10nmin návod jak doma ostříhat svého mazlíčka.Video návod - stříhání psů doma - svépomocí. 10nmin návod jak doma ostříhat svého mazlíčka.

Vše pro tetování a pierci

tetovací strojky, tetovací strojek, tetovací jehly – Nabídka produktů pro tetovací, piercingové a kosmetické salóny. Tetovací jehly a barvy, gripy, špičky, aftercare péče o tetování a piercing. Značkové produkty firem ETERNAL, KURO SUMI, Lauro Paolini, Micky Sharpz, Sailor Jerry, Panthera a dalších.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.0812 sekund.