+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Scio Veritas s.r.o.

Klíčová slova: veřejné mínění, ankety, průzkum, spotřebitelé

E-mail: info@znamenazor.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2011

Popis: Společnost Scio Veritas s.r.o. je provozovatelem on-line systému pro sběr dat a průzkumy trhu Známenázor.cz, dále realizující dlouhodobý i krátkodobý monitoring trhu, audit a e-learning. Spolupracuje na dlouhodobých vzdělávacích projektech.

Web: www.scio-veritas.cz

Další související informace

Poruchovka.cz

veřejné osvětlení, montážní plošiny, astrohodiny – Systém pro hlášení a sledování stavu poruch na veřejném osvětlení ve správě firmy Hofmeister Jiří, která dále zajistí prodej, výměnu svítidel veřejného osvětlení, kabelový servis Radiodetection, návrh a realizaci vánoční výzdoby. Dále provozuje plošiny k pronájmu MP16 v Olomouci a okolí. V nabídce firmy také najdete vysoce úsporná Eko Led svítidla pouličního osvětlení, bezpečnostní osvětlení přechodů pro chodce, speciální výbojky, astrohodiny Altis a elektronické předřadníky Ecolum EC4 pro úsporu energie.

AAAPOPTÁVKA.CZ

Poptávka, Katalog dodavatelů, Veřejné zakázky – Provozujeme poptávkový systém, katalog dodavatelů a databázi veřejných zakázek z ČR. Vaši zdarma zadanou poptávku rozesíláme firmám z oboru. Poptávky máme z mnoha oborů jako stavebnictví, nábytek, doprava a mnoho dalších. Denně aktuální poptávky.

MONDEX-electric,s.r.o.

verejné osvetlenie,elektromontáže,elektroinštalác – Realizujeme výstavby,modernizácie a rekonštrukcie verejného osvetlenia,iluminácie budov a pamiatok , externé a interné osvetlenie, elektromontáže a bleskozvody. Realizujeme výstavby,modernizácie a rekonštrukcie verejného osvetlenia,iluminácie budov a pamiatok , externé a interné osvetlenie, elektromontáže a bleskozvody.

Načítání trvalo 0.0678 sekund.