+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Seznam neplatičů

Klíčová slova: vymáhání pohledávek, vymáhání dluhů

E-mail: info@dluzis.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2013

Popis: Vymáhání pohledávek online zveřejněním dlužníka na internetu. Vytvoříme vám velmi efektivní motivaci k tomu, aby vám dlužník zaplatil dluh. Zveřejnění dlužníka je ZDARMA bez investic předem. Jedná se o mimosoudní vymáhání dluhů svépomoci.

Web: www.dluzis.cz

Další související informace

Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek,vymáhání dluhů – Efektivní vymáhání pohledávek a dluhů. Specializovaná advokátní kancelář pro vymáhání pohledávek a dluhů, soudní a mimosoudní řešení pohledávek, správa pohledávek. Naše služby jsme schopni poskytnout i zahraničním klientům v jazyce anglickém, německém, francouzském, polském a slovenském.

Vymáhání pohledávek

vymáhání pohledávek, vymáhání dluhů – Vymáhání pohledávek do 24 hodin a to včetně přípravy návrhu na vydání elektronického platebního rozkazu po nařízení exekuce. Dále pak předběžné obstavení majetku dlužníka, zajištění odpisu vymáhaných pohledávek a kapitalizace vymáhaných pohledávek.

Vymáhání pohledávek

pohledávky, odkup pohledávek, vymáhání pohledávek – Profidebt, s.r.o. je společnost, která se specializuje na vymáhání pohledávek. Nabízíme odkup pohledávek, ale také mandátní správu pohledávek, management pohledávek a zajištění činností spojených s insolvenčním řízením.

Načítání trvalo 2.3402 sekund.