+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ship-Worldwide

Klíčová slova: Mezinárodní doprava, letecká doprava

E-mail: zakaznik@Ship-Worldwide.com

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: Zajišťujeme mezinárodní dopravu z USA a z ČR do 220 zemí světa do 3 dnů za příznivou cenu. Dopravíme zásilky jakýchkoliv rozměrů, dokumenty, stoje, automobily, využíváme leteckou nebo lodní dopravu. Služba je vhodná pro firmy i pro jednotlivce.

Web: www.ship-worldwide.com

Další související informace

Autobusová doprava

Autobusová doprava – Zahraniční a vnitrostátní autobusová doprava. Nabízíme dopravní služby pro cestovní kanceláře, školy a sportovní kluby. Smluvní doprava pro firmy. Přepravu zajišťujeme autobusy Setra a Karosa. Nárazová výpomoc v linkové dopravě. Přeprava osob v období železniční výluky. Přeprava Vašich zákazníků na dovolenou a zpět. Přeprava na sportovní akce a rafty. Spolupráce při zajišťování ubytování v Jeseníkách. Firemní zájezdy v ČR i EU. Cesty na školení a exkurze. Svoz zaměstnanců do práce. Doprava na školní výlety a poznávací zájezdy, na školy v přírodě a lyžařské výcviky, na plavání, dětská dopravní hřiště apod.

Sbrná služba

sběrná služba, mezinárodní doprava – Naším oborem je mezinárodní doprava, zejména pak námořní přeprava a sběrná služba. Námořní přeprava zahrnuje export i import celokontejnerových zásilek, zboží ve sběrných kontejnerech, konvenční přepravu nákladů, kontinentální kontejnerová přepravu a přepravu kusových zásilek Z a DO evropských přístavů s využitím železnice, kamionů a říčních lodí. Sběrná služba označuje mezinárodní přepravu menších zásilek, dokládku do kamiónů, využití sítě optimálních logistických řetězců a pravidelných přepravních linek, vytížení vozidel.

Autobusová doprava

autobusová doprava, autobusy, autobus, doprava – Autobusová doprava a mezinárodní autobusová doprava vlastními autobusy a minibusy, autobusy smluvních dopravců, zajistíme autobusovou dopravu pro max. 2000 osob, autobusova doprava pro firmy, CK, CA, školy, sport.kluby, soukromé akce, zajistíme autobusy a minibusy, luxusní (klima, WC) i standardní do moravského sklípku, poznávací zájezdy, možnost zajištění školení.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.