+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skartovací stroje

Klíčová slova: skartovačky, skartovačka, skartovací, HSM, Ideal

E-mail: tonery.cartridge@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2012

Popis: Prodej a servis skartovacích strojů Ideal, Jaws, HSM, AT a Walner. Opravy též u zákazníka i na dílně (opravujeme: Fellowes, Taros, Peach, Filux, Rexel, Martin Yale, GBC, Kobra...) Náhradní díly a oleje.

Web: www.tonery-cartidge.info

Další související informace

Skartovačka, skartovačky

skartovacka, papir, skartace, kancelar – Skartovačka a skartovačky pro každého a každou kancelář. Naleznete zde široké spektrum skartovaček, které obsahuje jak stroje pro osobní potřebu, ke stolu, do malé i velké kanceláře, pro celá poschodí, ale i Skartovačky pro zpracování velkého objemu materiálu nebo kartonů. Vybrané Skartovačky dokáží skartovat i kovové sponky, plastové karty, CD/DVD nebo diskety. Provádíme veškerou skartaci dokumentů pro vaší kancelář.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.