+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklo pod kamna

Klíčová slova: Sklo pod kamna

E-mail: kamnarstvi.konig@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2009

Popis: Sklo pod kamna. Dodáváme sklo pod kamna, sklo před kamna, sklo pod krby, sklo před krby, kalené sklo. Nabízíme podkladové sklo na míru. Žáruvzdorné sklo do krbových kamen a krbových vložek. Sklo pod kamna. Dodáváme sklo pod kamna, sklo před kamna, sklo pod krby, sklo před krby, kalené sklo. Nabízíme podkladové sklo na míru. Žáruvzdorné sklo do krbových kamen a krbových vložek.

Web: www.podkladove-sklo.cz

Další související informace

Sklo pod kamna

sklo pod kamna, sklo pod krbová kamna – Sklomat je výrobce kalených skel pod kamna. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout nejen skla standardní, vybrat si můžete z více jak 250 typů, tak i skla atypická přesně dle vašeho návrhu. Toužíte po kaleném skle na míru pod vaše kamna či před váš krb? Napište nám nebo zavolejte a my vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Penzion Pod Zámkem

Penzion Pod Zámkem, penzion, ubytovani – Penzion Pod zámkem je situován v zámeckém areálu v těsné blízkosti středu města. Celková kapacita penzionu je 48 lůžek. Ubytování, jehož součástí je snídaně, poskytujeme v jedno a dvoulůžkových pokojích. Pro rodiče s dětmi jsou připraveny rodinné pokoje. Všechny pokoje mají svoje vlastní sociální zařízení. Pro hosty penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště.

PENZION POD ZÁMKEM v Boskovicích

PENZION POD ZÁMKEM ,ubytování v Boskovicích – Penzion Pod zámkem je situován v zámeckém areálu v těsné blízkosti středu města. Celková kapacita penzionu je 48 lůžek. Ubytování, jehož součástí je snídaně, poskytujeme v jedno a dvoulůžkových pokojích. Pro rodiče s dětmi jsou připraveny rodinné pokoje. Všechny pokoje mají svoje vlastní sociální zařízení. Pro hosty penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště.

Načítání trvalo 1.9048 sekund.