+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slevio - slevy v ČR

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Vybrali jsme pro vás ty nejlepší slevy z celé ČR. Slevových webů existuje spousta, pojďte si v nich udělat pořádek ;-) Nabízíme vám desítky nabídek z mnoha měst v ČR. Tak přijďte a vybírejte, můžete ušetřit...

Web: www.slevio.cz

Další související informace

Shlein s.r.o.

Ručně šité boty, obuvnické materiály, Velkoobchod – Velkoobchod a maloobchod s obuvnickými materiály. Dodáváme materiál pro opraváře obuvi. Prodej prostředků pro ošetřování obuvi a doplňkového sortimentu do obchodů s obuví. Ručně šijeme obuv na míru. Provozování opravny obuvi.

Hotel Eduard v Bělé pod Pradědem

Hotel Eduard ,ubytování v Bělé pod – Hotel Eduard se nachází v ekologicky chráněné krajinné oblasti hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem,Hotel Eduard nabízí ubytovací služby evropského standardu s celkovou kapacitou 90 míst, která je rozdělena na dvou až šesti lůžkové, vkusně zařízené pokoje ve dvou kategoriích. Pokoje typu A mají vlastní sociální zařízení, pokoje B mají sociální zařízení společné. Vybavení pokojů včetně WC a sprch je na velmi dobré úrovni a odpovídá standardu ***.Cena za pokoj včetně snídaně.

Načítání trvalo 1.1653 sekund.