+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Smlouvy a dohody on-line

Klíčová slova: smlouvy dohody on-line právní listiny obchodní pen

E-mail: r@lotofidea.com

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2009

Popis: Smlouvy či dohody, ale i případné další právní listiny, Vám budou vypracovány přímo na míru advokátem, se kterým budete po celou dobu vypracování listin v kontaktu. Veškeré právní služby můžete mít online na našich stránkách

Web: www.smlouvy-dohody.cz/

Další související informace

Studia managementu online

on-line distanční vzdělávání management lekce kurz – Directors.cz dokonale naplňuje ideu on-line vzdělávání v oblasti managementu. Jen studenti zde rozhodují co, kdy, kde a jakým tempem se budou učit! V rámci studia poskytujeme myšlenky světově nejznámějších teoretiků i praktiků managementu a seznámíme se základy, na kterých staví nejúspěšnější podniky dneška na celém světě. Obsah jednotlivých lekcí v sobě zahrnuje teoretický akademický základ a odpovídá standardům studia Master of Business Administration. Jednotlivé lekce a moduly jsou zakončeny certifikáty a po úspěšném absolvování všech modulů získávají studenti závěrečný diplom.

Asimos, o. s.

právní otázky migrace, imigrace, emigrace – Jsme lidsko-právní občanské sdružení skupiny právníků sdílejících dlouhodobý zájem o problematiku migrace a uprchlictví. Kromě vyhledávání nedostatků v právní úpravě poskytujeme právní poradenství cizincům a vyvíjíme analytickou a vzdělávací činnost.

První bezplatná právní po

právní poradna, bezplatná právní poradna, právní p – První bezplatná právní poradna online zdarma je místem, kde můžete i Vy pokládat své právní dotazy. Naleznete zde i zajímavé články s právní tematikou. První bezplatná právní poradna online Vám pomůže v těžkých právních situacích, kdy nebudete vědět, na koho se obrátit. Právní poradna tu pro Vás bude ve dne i v noci.

Načítání trvalo 3.0434 sekund.