+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Smlouvy a dohody on-line

Klíčová slova: smlouvy dohody on-line právní listiny obchodní pen

E-mail: r@lotofidea.com

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2009

Popis: Smlouvy či dohody, ale i případné další právní listiny, Vám budou vypracovány přímo na míru advokátem, se kterým budete po celou dobu vypracování listin v kontaktu. Veškeré právní služby můžete mít online na našich stránkách

Web: www.smlouvy-dohody.cz/

Další související informace

Studia managementu online

on-line distanční vzdělávání management lekce kurz – Directors.cz dokonale naplňuje ideu on-line vzdělávání v oblasti managementu. Jen studenti zde rozhodují co, kdy, kde a jakým tempem se budou učit! V rámci studia poskytujeme myšlenky světově nejznámějších teoretiků i praktiků managementu a seznámíme se základy, na kterých staví nejúspěšnější podniky dneška na celém světě. Obsah jednotlivých lekcí v sobě zahrnuje teoretický akademický základ a odpovídá standardům studia Master of Business Administration. Jednotlivé lekce a moduly jsou zakončeny certifikáty a po úspěšném absolvování všech modulů získávají studenti závěrečný diplom.

JUDr. Pavel Breda, Advoká

advokát, advokátní kancelář, rozvod, obchodní práv – Advokátní kancelář JUDr. Pavel Breda poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obchodní, občanské, pracovní, trestní, správní, autorské právo, smluvní agendu. Právní poradenství v právu českém, německém a EU v jazyce českém, německém, anglickém, italském a ruském.

Načítání trvalo 3.3362 sekund.