+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SMS JAZYKY

Klíčová slova: výuka cizích jazyků

E-mail: info@evcentrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2011

Popis: Aktivní výuka cizího jazyka prostřednictvím SMS. SMS JAZYKY - nová metoda jak za použití moderních technologií zlepšit svoji slovní zásobu v cizím jazyce. Angličtina, francouzština, němčina, španělština pro samouky a pro začátečníky za méně než 5 korun denně.

Web: smsjazyky.cz

Další související informace

Slovník cizích slov

Slovník cizích slov – Slovník cizich slov online. Pokud neznáte význam cizích slov, pomůže Vám slovník cizích slov. Zde se nachází výpis všech cizích slov online slovníku. Výpis je řazený podle abecedy a zobrazovaný po stránkách pro zvolené počáteční písmeno.

Angličtina Praha

výuka angličtiny, podnikové kurzy, – Podnikové a individuální kurzy odborné i všeobecné angličtiny pro manažery, obchodníky, nákupčí a administrativní pracovníky zaměřené na rychlé zlepšení komunikačních dovedností. Přihlaste se k nám a zlepšete svou angličtinu.

Výuka angličtiny pro začátečníky

výuka angličtiny, angličtina Praha, angličtina – Začít s angličtinou jste už zkoušeli několikrát. Ale po čase jste to vzdali. Měli jste pro to své důvody. Ale my vám ukážeme, že to jde jinak. Snadno! Nebude to opravdu žádná dřina, ale zábava. Výuková metoda Berlitz je úspěšná po celém světě. Vyzkoušejte ji i vy. Výuka angličtiny pro začátečníky pak nemusí být vůbec těžká. Zvolte kurz, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Načítání trvalo 1.8917 sekund.