+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SMS zdarma

Klíčová slova: sms, zadarmo, portál, internet, odeslat zprávu

E-mail: info@zdarmasms.biz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2013

Popis: Není snad už nikoho, kdo by neposlal smsku z internetu zadarmo. Dnes už totiž existuje tolik internetových portálů, odkud můžete zaslat smsku. Dnes totiž není snad nikoho, kdo by nepotřeboval napsat zprávu. Zprávy se dnes ale nestávají jen dorozumívacím prostředkem, ale také nástrojem zábavy (odesílání zábavných smsek) č třeba domlouvání rande.

Web: www.zdarmasms.biz/

Další související informace

Inzerce zdarma

inzerce, inzeráty, zdarma, zadarmo, annonce – Nabízíme inzerci zdarma v sekcích práce, domácí práce, půjčky, hypotéky, oddlužení, exekuce a další. Inzerce zdarma je moderováný server a inzeráty jsou vkládany ručně. Dále u nás najdete nabídku stříbrných šperků a také nabídku spolupráce.

Sms zdarma

sms, zdarma, vodafone, t-mobile, o2 – Zaregistrujte se a můžete odesílat zdarma sms do sítí T-mobile, Telefonica O2 a Vodafone. Navíc získáte přehledný adresář, archív odeslaných zpráv, automatický podpis, statistiky odeslaných sms, propojení s textovkou a spoustu dalších užitečných funkcí.

Razitka - razitka-online-rychle.cz

razítka, rychle, levně, online – Objednání nového razítka levně a rychle online po internetu. Jak vybrat vhodné firemní razítko. Přehled modelů razítek : datumová razítka, číslovací razítka, textová razítka a grafická razítka.

Načítání trvalo 0.0906 sekund.