+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Soutěže na internetu - SMS soutěže

Klíčová slova: Soutěže na internetu, SMS soutěže, soutěže o ceny

E-mail: gofy13@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Soutěž o ceny na internetu - sms soutěže - vyhrajte hodnotné ceny za jednu SMS. Auta, mobily, počítače, notebooky, peníze na dovolenou, toto všechno je možné vyhrát, stačí poslat SMS.

Web: www.lastsms.cz

Další související informace

Internetové SMS soutěže o

soutěž, soutěže o ceny, sms soutěž – Je to naprosto jednoduché. Stačí si vybrat výhru z 15-ti nabízených, rozmyslet si hodnotu SMS zprávy a zkusit své štěstí. Tak zasmskuj a vyhraj v nové internetové sms soutěži o ceny! Nikdy jsi neměl větší šanci vyhrát. Stačí poslat jedinou sms a můžeš se radovat z výhry například nového BMW nebo Notebooku. To je nová sms soutěž zasmskuj.cz!

Svatební průvodce

svatební web, vše o svatbě, tipy na svatební den – Svatební průvodce pro všechny, kteří se chystají na svatbu, potřebují zjistit více informací o svatebních šatech a jejich výběru, svatebních kyticích a dekoracích, nebo například potřebují tip na svatební dar.

Soutěže o ceny

soutěže na internetu, soutěže, soutěžme – Soutěže na internetu Soutěžte a vyhrávejte skvělé ceny! Lidi soutěžme! Vyhrávejte každý den super ceny. Soutěžte v různých kategoriích a vyhrajte např. mobilní telefon, počítač, zájezd, letenky, peníze, vstupenky a mnoho jiných cen. Stačí si vybrat a zkusit štěstí.

Načítání trvalo 3.7130 sekund.