+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spisová značka

Klíčová slova: soud, spisova znacka, rizeni, rozhodnuti, jednani

E-mail: katalog@spzn.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Informace okresních soudů o průběhu řízení. Přehled událostí, které nastaly v průběhu řízení ve formě přehledné tabulky a podrobného zobrazení. Informace okresních soudů o nařízených jednáních. Přehled nařízených jednání v jednacích síních soudů zobrazených podle místnosti a data.

Web: www.spzn.cz

Další související informace

Komplexní správa nemovito

Stavební povolení, Územní Rozhodnutí, Úklid – Hlavním oborem činnosti společnosti je komplexní správa nemovitostí a to jak pro bytová družstva, SVJ či majitele nájemních domů. Pro majitele nemovitosti jsme obchodním partnerem, kterému profesionální správou nemovitosti napomáháme co nejlépe zhodnocovat jeho investici do nemovitosti. Naším cílem je spokojený zákazník - majitel nemovitosti, SVJ či bytové družstvo, kterému vhodnou skladbou poskytovaných služeb pomáháme docílit úspor z provozu nemovitosti. Cílem je také zajistit co nejvyšší obsazenost jednotek a také vedení veškeré agendy dle platných zákonů ČR.

Insolvence Olomouc - oddl

Osobní bankrot, oddlužení, insolvenční řízení, in – Poradenství při insolvenci, pomoc s oddlužením fyzických osob. Připravíme za vás vše potřebné pro osobní bankrot. Provádíme konsolidace půjček, likvidace firem, zpracováváme podklady pro ukončení podnikatelské činnosti.

Načítání trvalo 4.2250 sekund.