+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spisová značka

Klíčová slova: soud, spisova znacka, rizeni, rozhodnuti, jednani

E-mail: katalog@spzn.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Informace okresních soudů o průběhu řízení. Přehled událostí, které nastaly v průběhu řízení ve formě přehledné tabulky a podrobného zobrazení. Informace okresních soudů o nařízených jednáních. Přehled nařízených jednání v jednacích síních soudů zobrazených podle místnosti a data.

Web: www.spzn.cz

Další související informace

Komplexní správa nemovito

Stavební povolení, Územní Rozhodnutí, Úklid – Hlavním oborem činnosti společnosti je komplexní správa nemovitostí a to jak pro bytová družstva, SVJ či majitele nájemních domů. Pro majitele nemovitosti jsme obchodním partnerem, kterému profesionální správou nemovitosti napomáháme co nejlépe zhodnocovat jeho investici do nemovitosti. Naším cílem je spokojený zákazník - majitel nemovitosti, SVJ či bytové družstvo, kterému vhodnou skladbou poskytovaných služeb pomáháme docílit úspor z provozu nemovitosti. Cílem je také zajistit co nejvyšší obsazenost jednotek a také vedení veškeré agendy dle platných zákonů ČR.

National Instruments

test, měření, sběr dat, měřící karty, řízení, vf, – Společnost National Instruments mění způsob, jakým technici a vědci na celém světě navrhují, prototypují a nasazují systémy na zpracování aplikací v testování, řízení a vestavných systémech. NI dává zákazníkům k dispozici hotový software, jako je NI LabVIEW, a modulární cenově výhodný hardware.

Oddlužovací centrum

insolvence, insolvencni rizeni, insolvencni navrh, – Oddlužovací centrum se zaměřuje na poradenství a řešení v oblasti dluhů fyzických osob. Oddlužovací centrum nabízí pro oddlužení fyzických osob dva rozdílné oddlužovací produkty. První oddlužovacím produktem je insolvence, která probíhá dle tzv. insolvenčního zákona a řídí jí insolvenční soud. Druhou možností oddlužení je správa dluhů, která umožňuje vyjednávání s věřiteli o splátkách dlužné částky. Oddlužovací centrum nabízí komplexní řešení Vašich problémů s dluhy.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.