+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spisová značka

Klíčová slova: soud, spisova znacka, rizeni, rozhodnuti, jednani

E-mail: katalog@spzn.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Informace okresních soudů o průběhu řízení. Přehled událostí, které nastaly v průběhu řízení ve formě přehledné tabulky a podrobného zobrazení. Informace okresních soudů o nařízených jednáních. Přehled nařízených jednání v jednacích síních soudů zobrazených podle místnosti a data.

Web: www.spzn.cz

Další související informace

Insolvenční rejstřík

insolvenční, rejstřík, řízení, cz, online – Pokud potřebujete vyhledávat v insolvenčním rejstříku navštivte tyto internetové stránky a získejte potřebné info jak a kde vyhledávat v insolvenčním rejstříku. Dále také informace o úpadku, konkursu a oddlužení.

Vzdálená laboratoř GymKT

fyzika, experiment, řízení, vzdálené – Vzdáleně řízená internetová laboratoř obsahuje reálné fyzikální experimenty, které je možné ovládat prostřednictvím svého internetového prohlížeče. Prostřednictvím webové kamery a sítě Internet můžete tyto pokusy nejen pozorovat, ale především na nich měřit reálná data. Vzdálené experimenty lze využít jako demostrační pokus při multimediálně podpořené frontální výuce, ale především díky jejich 24 hodinové dostupnosti jako experimentální domácí úkol pro studenty.

Načítání trvalo 3.5758 sekund.