+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SPORAK FAGOR

Klíčová slova:

E-mail: martinabosc@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2011

Popis: PRODAM SPORAK FAGOR 4CF_-56 MB X,PUVODNI CENA 12400 KC,NYNI 5199KC,KONTAKT:BOSCIKOVA 607974194,FRYDEK NUTNO VIDET,DIGITALNI PROGRAMATOR,KONVEKCNI I HORKOVZDUSNE PECENI,MALO POUZIVANY,2 PLECHY_A PEKAC,

Web: www.martinabosc@seznam.cz

Další související informace

E Cigareta

E Cigareta, Cigarety, Elektronická cigareta, – Informační blog který pojednává k tématu cigarety. Najdete zde historii cigaret, tabáku a také více informací k novému trendu kterým je elektronická cigareta. Dnešní E cigareta je původem z číny ovšem patent vůbec první E cigarety byl vyroben už dříve. Více info najdete na mém blogu.

Chata Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách

Chata Orlí vrch na Rejvíze,ubytování ve Zlatých – Srdečně Vás vítá Chata Orlí vrch na Rejvízu. Je svou polohou a svým vybavením vhodná zvláště pro rodinnou rekreaci s dětmi, pro konání dětských zotavovacích akcí jako jsou dětské tábory, školní výlety, různá sportovní nebo zájmová soustředění a školy v přírodě, nebo rodinné oslavy, školení, kurzy a jiné firemní akce. U výše vyjmenovaných akcí zajišťujeme polopenzi popř. celodenní stravování. Novou nabízenou službou je agroturistika.V areálu je vybudováno hřiště pro volejbal nebo tenis, parkoviště, ohniště s posezením a venkovní stolní tenis.Patronem chaty Orlí vrch je loupeživý rytíř Waldemar z Kobrštějna.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.