+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Státní maturita

Klíčová slova: Státní maturita, nová maturita, maturitní zkouška

E-mail: info@aleph.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Příprava ke státní maturitní zkoušce z českého jazyka, matematiky a cizího jazyka (angličtiny). Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Web: maturita.aleph.cz

Další související informace

Fotograf Roman Pastorek

fotograf kalendář book maturitní fotky na tablo – Fotografický ateliér v Ostravě. Portrét, móda, book, kalendář, maturitní tabla, svatební fotografie. Fotografie jsou počítačově upravovány a retušovány. Zajištění profesionální vizáže. Každý může vypadat dobře !! Maturitní tabla za skvělé ceny.

Textilní tiskárna Styl

školní trička, absolventská trička, maturitní trič – Absolventská a školní trika, maturitní trička, maturitní šerpy a maturitní stužky, potisk textilu. Trička, kšiltovky, šátky, šortky,placky, ručníky, startovní čísla, stužky a šerpy s potiskem pro spolky a firmy. Strojové vyšívání textilu.

Cool English - kurz angli

maturita, zkouška, online angličtina, angličtina p – On-line kurz angličtiny pro maturanty a vysokoškoláky metodou Imitum, zábavné učení bez nudné výuky gramatiky a biflování slovíček, výslovnost výhradně od rodilých mluvčích (US a GB), vhodná pro všechny, kteří chtějí opravdu mluvit.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.