+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Státní maturita

Klíčová slova: Státní maturita, nová maturita, maturitní zkouška

E-mail: info@aleph.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Příprava ke státní maturitní zkoušce z českého jazyka, matematiky a cizího jazyka (angličtiny). Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Web: maturita.aleph.cz

Další související informace

TN Nova

www tn nova cz televize tv nova online web – Web tn-nova.cz vám přináší informace o serveru tn.cz a odkazy na další podobné zpravodajské weby. Najdete zde odkazy na nejznámější světová zpravodajská média, ale i na ta méně známá česká. Takový menší soukromý katalog zajímavých informací.

Gumball.cz autoinzerce

autobazar, autoinzerce, nová i ojetá auta prodej – Autoinzerce s rychlostí, to je Gumball.cz. Prodej aut, autobazar, informace o prodeji, autoinzerce zdarma. Nabízíme osobní auta, nákladní auta, užitné vozy, obytné vozy. V naší autoinzerci najdete auta nejrůznějších modelů a značek, nové, ojeté i bourané vozy. Vyberte si vaše auto hned na Gumball.cz.

A Nová SMS půjčka

nová SMS půjčka – Nová SMS půjčka poskytuje peníze do 60 minut a to všem bez rozdílu věku, kteří jsou schopni půjčku spolehlivě splácet. Stačí, když se na stránkách zaregistrujete - vyplníte pečlivě formulář a můžete počkat, než dostanete SMS zprávou vyrozumění, jestli vám byla vaše nová SMS půjčka schválena.

Načítání trvalo 3.0233 sekund.