+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Studia managementu online

Klíčová slova: on-line distanční vzdělávání management lekce kurz

E-mail: technicke.oddeleni@directors.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2009

Popis: Directors.cz dokonale naplňuje ideu on-line vzdělávání v oblasti managementu. Jen studenti zde rozhodují co, kdy, kde a jakým tempem se budou učit! V rámci studia poskytujeme myšlenky světově nejznámějších teoretiků i praktiků managementu a seznámíme se základy, na kterých staví nejúspěšnější podniky dneška na celém světě. Obsah jednotlivých lekcí v sobě zahrnuje teoretický akademický základ a odpovídá standardům studia Master of Business Administration. Jednotlivé lekce a moduly jsou zakončeny certifikáty a po úspěšném absolvování všech modulů získávají studenti závěrečný diplom.

Web: www.directors.cz

Další související informace

Blog o podnikání

podnikání, on-line podnikání – Blog mladého podnikatele o internetu, novinkách a jeho zkušenostech v on-line businessu. V současné době se zaměřuji na marketing na sociální síti Facebook. Zajímavé články z oblasti internetového podnikání.

Liloma s.r.o., Mobilplane

Mobilní telefony, on-line prodejci, eshop, elektro – Spolehlivý e-shop se širokým sortimentem mobilních telefonů a příslušenství značek Nokia, LG, Samsung, Sony Ericsson, HTC a dalšími. Patříme mezi nejlevnější na trhu. Prodej i na splátky. Většinu zboží držíme skladem a expedujeme do 48 hodin.

Barmanský kurz

barmanský kurz – Barmanský kurz – na našich stránkách se dozvíte, jak probíhá barmanský kurz a co vše se v něm naučíte. Zjistíte, kde si můžete barmanský kurz objednat a kde bude probíhat. Kolik vás může barmanský kurz stát.

Načítání trvalo 3.5961 sekund.