+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taberna.cz - prodej vína

Klíčová slova: prodej vína, víno online, víno, eshop víno

E-mail: info@taberna.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2009

Popis: Internetový obchod s vínem a vším, co k dobrému vínu patří. Prodej nejlepších tichých moravských a zahraničních vín a také velký výběr fortifikovaných, šumivých a jiných speciálních vín. Nabízíme vína od vinařů jako: Michlovský, Tetur, Skoupil, Hort, Marcinčák, Baloun a další. Ze zahraničních vín doporučujeme vína od Pierre Richarda, Gerarda Depardieu a Francise Forda Coppoly.

Web: www.taberna.cz

Další související informace

Vinařství Špillar

vinný, víno, vinařství, bílé víno, červené víno – Nabízíme kvalitní vína z vlastní produkce z řady tradičních i méně tradičních odrůd. Pořádáme akce, řízené degustace a rauty k různým příležitostem ve stylovém prostředí vinného sklepa. Možnost ubytování.

Víno Ostrava - Moravská v

bélí víno, kvalitní víno – Moravská kvalitní vína. Kvalitní bílá i červená vína. Nabízíme opravdu velké množství kvalitních bílích i červených vín. U nás můžete koupit kvalitní bílé víné i kvalitní víno červené. Dále pak levné bílé víno a levné víno červené.

Firemní vína

firemní víno, firemní vína, dárkové víno – Nabízíme firemní vína jako dárek pro klienty nebo pro přátele. Navrhneme a připravíme Vám víno s Vaší vlastní etiketou. Vína samotná bereme přímo od zkušených a osvědčených vinařů z Jižní Moravy, sami je testujeme a ručíme za jejich kvalitu a vysokou úroveň. Nabízíme pouze taková vína, která by udělala radost i nám samotným. Jsme schopni zpracovat dodávku i v menších sériích, kromě etikety samozřejmě dodáváme i vína se závěsnou komplimentkou a jsme schopni zpracovat i potisk obalů a odnosek. Celou výrobu i dodávku zajišťujeme sami - od návrhu a tisku etikety, až po samotnou dodávku vína až k Vám. Spolehněte se na nás a překvapte své obchodní partnery nebo rodinné příslušníky skutečně hodnotným dárkem.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.