+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TeamOnline CRM

Klíčová slova: teamonline, crm

E-mail: reg20@sttboss.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2010

Popis: Řízení obchodních případů, nástroje pro spolupráci a komunikaci více uživatelů. Provázanost s aplikacemi Gogole a příprava marketinkových kampaní s podporou virtuálního týmového kolegy, integrace s účetními systémy.

Web: www.teamonline.cz

Další související informace

www.tcl-digitrade.com

firemní systém, IBM, Lotus, Notes, Domino, crm – Vývoj aplikací, především pro Lotus Notes - školení, instalace, licence. Implementace aplikací pro podporu obchodní činnosti firmy, pro správu řízené dokumentace, aplikace pro řízení jakosti. Firma s dlouholetými praktickými zkušenostmi v těchto oblastech (od r. 1996), pracující jak pro malé firmy (do 5 zaměstnanců), tak i pro velké korporace.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Načítání trvalo 0.0855 sekund.