+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tetovací a piercing studio - No Name

Klíčová slova: tetování, piercing,

E-mail: studio@studio-noname.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2009

Popis: Nabídka tetování a piercingu. Provádíme tetování originálních tattoo motivů. Tetování motivů dle přání zákazníka, osobní přístup ke klientovi. Poradenství v oblasti tetování a piercingu. 100% čisté a sterilní.

Web: www.studio-noname.cz

Další související informace

Cool trička

Cool trička s báječným potiskem. – Cool trička s báječným potiskem. V nabídce jsou, nejen cool trička, ale také mikiny, spodní prádlo, polštářky, klíčenky, hrníčky, puzzle, podložky na myš apod. Vše si můžete zakoupit a dokonce si dle vlastní fantazie, na tyto výrobky vytvořit jakýkoliv potisk. Buďte cool a originální - to se opravdu vyplatí. Vytvořte si pro sebe, nebo pro své blízké originální dárek. To vše právě na mých stránkách.

Tattoo Lexus, Brno

tetování, piercing, branding, henna – Tattoo Lexus poskytuje kompletní služby v oblasti tetování, piercingu, permanentního make-upu, brandingu a zdobení hennou. Na webových stránkách naleznete mimo jiné, rozsáhlou foto galerii s našimi ukázkami tetování, piercingu, permanentního tetování...

Klub Občanská plovárna

Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní – Klub Občanská plovárna nabízí pro Vaše: Kulturní akce, Oslavy, Semináře, Firemní akce, Společenské akce, Zahradní párty. Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní školení, Pronájem sálu, Rauty.

Načítání trvalo 0.0740 sekund.