+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tibetská doga - štěňata - chov

Klíčová slova: tibetská doga, štěňata, chov

E-mail: elbass@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2013

Popis: Jsme nejen milovníci, ale i chovatelé Tibetské dogy. V roce 2008 jsme založili chovatelskou stanici FCI Donno Grogs. Máme dvě chovné feny a 4 chovné psy. Z posledního vrhu C se nám narodilo 9 štěňátek tohoto plemene.

Web: tibetan-mastiff-tibetska-doga.webnode.cz

Další související informace

stěhování

Mezikontinentální stěhování – Chcete se přestěhovat za lepší pracovní nabídkou? To je dobře. Ačkoliv se po celém světě ustálil zvyk častého stěhování, u nás je to naopak. Stěhování v rámci měst nedejbože státu, či dokonce kontinentů je tabu.

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

Společnosti Notable s.r.o

Zakládání sro, ready made společnosti, – Nejrychlejší cesta k zahájení podnikání - ready-made společnosti. Kompletní založení s.r.o. Asistence při zakládání společnosti. Firmy na prodej - zahájení podnikání během jednoho dne. Poskytnutí sídla, jednatele, společníků. Zakládání firem na klíč.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.