+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tibetská doga - štěňata - chov

Klíčová slova: tibetská doga, štěňata, chov

E-mail: elbass@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2013

Popis: Jsme nejen milovníci, ale i chovatelé Tibetské dogy. V roce 2008 jsme založili chovatelskou stanici FCI Donno Grogs. Máme dvě chovné feny a 4 chovné psy. Z posledního vrhu C se nám narodilo 9 štěňátek tohoto plemene.

Web: tibetan-mastiff-tibetska-doga.webnode.cz

Další související informace

stěhování

Mezikontinentální stěhování – Chcete se přestěhovat za lepší pracovní nabídkou? To je dobře. Ačkoliv se po celém světě ustálil zvyk častého stěhování, u nás je to naopak. Stěhování v rámci měst nedejbože státu, či dokonce kontinentů je tabu.

Slevmaster-všechny slevy

sleva, slevy, slevové, slevomat – Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster.

Psi na prodej

prodej, psů, psi, štěňata, inzerce, daruji – Inzerce psů zaměřená na prodej psů a prodej štěňátek. Dále zde najdete rejstřík psů ke krytí nebo seznam chovatelů koncentrující nejlepší chovy z Česka, Slovenska, Německa a dalších evropských zemí. PESVA.cz - Mít psa je bezba.

Načítání trvalo 0.2187 sekund.