+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tomáš Hečko - tvorba www stránek

Klíčová slova: tvorba www stránek Zlín, PC servis Zlín, počítačov

E-mail: tomas@hecko.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2013

Popis: Nabízím bohaté zkušenosti sedmileté praxe v oboru a spolupráci v oblasti outsourcingu www, internetových a programátorských služeb. Specializuji se na tvorbu webových prezentací a PC servis, audit a analýzu webových řešení, html / css kódování – PHP/MySQL programování a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Získáte ve mně profesionálního a spolehlivého partnera, ať už jste reklamní agentura, grafické studio, webdeveloperská společnost, programátor či grafik na volné noze. Těším se na spolupráci!

Web: www.hecko.cz

Další související informace

Tvorba www stránek

tvorba www, tvorba www stránek Karlovy Vary,tvorba – Nabízíme kvalitní webové prezentace. Tvorba www, tvorba www stránek Karlovy Vary. Jey.cz je studio zaměřené na tvorbu www prezentací všeho druhu. Dokážeme pro Vás vytvořit špičkové internetové stránky, elektronické obchody či jiné Vámi požadované prezentace. Vše je doplněno originálním designem. Dokážeme vytvořit ale i bannery či jiné grafické upoutávky pro Vaší prezentaci.

Neklikejte.cz - Tvorba ww

Tvorba www stránek, Eshopy, IS, PC servis – Našim klientům vytvoříme www stránky, webové prezentace, Eshop na míru, SEO optimalizaci. Dále poskytujeme PC servis (opravy PC, sestavení PC, čištění notebooků...) v servisním centru nebo přímo u klienta. Dodáváme spotřební materiál do kanceláří (tonery, kancelářské papíry za výhodné ceny)

Vlastní elektronický obch

tvorba webových stránek,tvorba www stránek – Nabízíme kompletní vytvoření WWW stránek nebo vlastní elektronický obchod.Současně zajistíme doménu i hostování na našem serveru. Můžete si vyzkoušet vlastní e-shop zcela nezávazně a zdarma. Služby na které se můžete spolehnout.

Načítání trvalo 3.6114 sekund.