+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tomáš Hečko - tvorba www stránek

Klíčová slova: tvorba www stránek Zlín, PC servis Zlín, počítačov

E-mail: tomas@hecko.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2013

Popis: Nabízím bohaté zkušenosti sedmileté praxe v oboru a spolupráci v oblasti outsourcingu www, internetových a programátorských služeb. Specializuji se na tvorbu webových prezentací a PC servis, audit a analýzu webových řešení, html / css kódování – PHP/MySQL programování a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Získáte ve mně profesionálního a spolehlivého partnera, ať už jste reklamní agentura, grafické studio, webdeveloperská společnost, programátor či grafik na volné noze. Těším se na spolupráci!

Web: www.hecko.cz

Další související informace

PeckaDesign

webdesign, tvorba webu, tvorba www stránek – Již 9 let tvoříme úspěšné webové projekty. S těmito zkušenostmi a individuálním přístupem pro vás navrhneme kvalitní webové stránky od počáteční analýzy až po poslední detail při realizaci. Ať už připravujete malý web či rozsáhlý e-shop, očekávejte od nás výsledek šitý na míru vašim potřebám.

Tvorba wwww stránek - tws

www tvorba webových stránek webdesign – Vytvoříme Vám profesionální a kvalitní webovou prezentaci, e-shop, případně internetovou aplikaci na míru. Pomůžeme Vám vytvořit vhodnou internetovou strategii a následně web, který Vám bude obchodně pomáhat.

EuroNet 4 You

webdesign, webhostin, tvorba www stránek – EuroNet 4 You - Tvorba webových prezentací. Perfektní design pro každého, ať už se jedná o soukromou osobu nebo významnou společnost. Respektované a cenově přijatelné webové stránky, které zviditelní Vaší společnost.

Načítání trvalo 0.0674 sekund.