+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tomáš Hečko - tvorba www stránek

Klíčová slova: tvorba www stránek Zlín, PC servis Zlín, počítačov

E-mail: tomas@hecko.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2013

Popis: Nabízím bohaté zkušenosti sedmileté praxe v oboru a spolupráci v oblasti outsourcingu www, internetových a programátorských služeb. Specializuji se na tvorbu webových prezentací a PC servis, audit a analýzu webových řešení, html / css kódování – PHP/MySQL programování a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Získáte ve mně profesionálního a spolehlivého partnera, ať už jste reklamní agentura, grafické studio, webdeveloperská společnost, programátor či grafik na volné noze. Těším se na spolupráci!

Web: www.hecko.cz

Další související informace

Retaurace v Olomouci

Restaurace olomouc, Olomouc, tvorba www stránek – Najděte svoji oblíbenou restauraci v Olomouci na servru Restaurace Olomouc CZ. Pro restaurace nabízíme inzerci, výrobu profesionálních www stránek, virtuální prohlídky a optimalizaci pro vyhledávače na fráze retaurace Olomouc.

servis pc a tvorba www st

servis pc a tvorba www stránek – BKPCSERVIS je skupinka studentů, která nabízí brigádně tvorbu www stránek, copywrighting a servis počítačů ( reinstalace, aktivace softwaru, instalace softwaru, odvirování, zrychlení pc a mnohem více ).

Media Studio - Tvorba www

tvorba www stránek Karlovy Vary, design, tisk – Media Studio s.r.o. - Karlovy Vary. Naše specializace je tvorba www stránek a eshopů, design reklamních tiskovin a tisk. Působíme po celé České republice. Media Studio s.r.o. - Karlovy Vary. Naše specializace je tvorba www stránek a eshopů, design reklamních tiskovin a tisk. Působíme po celé České republice.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.