+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TomTom ITN Generator

Klíčová slova: GPS, itn, itinerář, TomTom, navigace, itinerary

E-mail: ngn@quick.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2008

Popis: TomTom ITN Generator - On-line generátor ITN souborů slouží pro vytvoření itineráře pro navigace TomTom. ITN Generátor je vhodný pro vytváření složitějších tras (itinerářů) i pro jednotlivé cesty. ITN Generátor je vhodný pro vytváření složitějších tras (itinerářů) i pro jednotlivé cesty, kdy se Vám nechce cílové místo v navigaci zadávat ručně, nebo není cílový bod v seznamu navigace. Po zadání povinných údajů - GPS souřadnice, názvu/označení pozice a typu souřadnice plus dalších nepovinných údajů jako je jméno výsledného souboru itineráře a typ výstupu (soubor/e-mail) do formuláře a jeho odeslání ke zpracování na server, je vygenerován ITN soubor itineráře, který si po stažení nahrajete do Vaší navigace TomTom.

Web: www.itngenerator.net/

Další související informace

Vostrak.com - počítače

PC, Notebooky, PDA, Navigace, Servery, řadiče – Zásilkový e-shop, velkoobchod a maloobchod výpočetní techniky nabízí zboží k okamžitému odběru od 100 světových výrobců IT, 50.000 položek skladem. Dopravu zajišťujeme službou PPL do 24hod. PC, notebooky, PDA, navigace, monitory, projektory.

Blaupunktshop.cz

blaupunkt,Gps, navigace, autorádio, autorádia, blu – Blaupunktshop - profesionální internetový prodejce audiovizuální techniky do automobilů, kamionů a autobusů, široká nabídka autorádií, gps navigací, zesilovačů, changerů, reproduktorů, subwooferů značek blaupunkt a velocity

GPS satelitní navigace

GPS, satelit, satelitní technologie, GPS navigace, – GPS navigace jako prostředek lehčí navigace a přesného určení polohy se využívá již nějaký čas v dopravě, ale také i v turistice a rekreačním sportu. U nás najdete několik zajímavostí z každé sféry využití GPS technologie.

Načítání trvalo 4.3662 sekund.