+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TomTom ITN Generator

Klíčová slova: GPS, itn, itinerář, TomTom, navigace, itinerary

E-mail: ngn@quick.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2008

Popis: TomTom ITN Generator - On-line generátor ITN souborů slouží pro vytvoření itineráře pro navigace TomTom. ITN Generátor je vhodný pro vytváření složitějších tras (itinerářů) i pro jednotlivé cesty. ITN Generátor je vhodný pro vytváření složitějších tras (itinerářů) i pro jednotlivé cesty, kdy se Vám nechce cílové místo v navigaci zadávat ručně, nebo není cílový bod v seznamu navigace. Po zadání povinných údajů - GPS souřadnice, názvu/označení pozice a typu souřadnice plus dalších nepovinných údajů jako je jméno výsledného souboru itineráře a typ výstupu (soubor/e-mail) do formuláře a jeho odeslání ke zpracování na server, je vygenerován ITN soubor itineráře, který si po stažení nahrajete do Vaší navigace TomTom.

Web: www.itngenerator.net/

Další související informace

GPS navigace

gps, navigace, asus, dynavix, mio, garmin – Internetový obchod specializovaný na GPS navigace. Nabízíme GPS navigace Asus, Dynavix, Garmin, GoClever, Mio a TomTom. V nabídce máme dále velkou řadu veškerého příslušenství k jednotlivým značkám a navigačního softwaru.

GPS navigace

navigace, mapy, trasy, cesty, signály – Global Positioning System, zkráceně GPS, je vojenský polohový družicový systém provozovaný Ministerstvem obrany Spojených států amerických, s jehož pomocí je možno určit polohu a přesný čas kdekoliv na Zemi nebo nad Zemí s přesností první desítky metrů.Přesnost GPS s použitím dalších metod ještě zvýšit až na jednotky centimetrů.

Byttherm - západ, s.r.o.

regulace, poměrové měřiče, topení, ITN, měřiče te – Rozúčtování nákladu na otop a vodu. Měření a regulace tepla. Provádění instalací termostatických ventilů a indikátorů topných nákladů, servis. Působnost po celé ČR. Byttherm - západ, s.r.o. Byttherm - západ, s.r.o.

Načítání trvalo 3.2336 sekund.