+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TomTom ITN Generator

Klíčová slova: GPS, itn, itinerář, TomTom, navigace, itinerary

E-mail: ngn@quick.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2008

Popis: TomTom ITN Generator - On-line generátor ITN souborů slouží pro vytvoření itineráře pro navigace TomTom. ITN Generátor je vhodný pro vytváření složitějších tras (itinerářů) i pro jednotlivé cesty. ITN Generátor je vhodný pro vytváření složitějších tras (itinerářů) i pro jednotlivé cesty, kdy se Vám nechce cílové místo v navigaci zadávat ručně, nebo není cílový bod v seznamu navigace. Po zadání povinných údajů - GPS souřadnice, názvu/označení pozice a typu souřadnice plus dalších nepovinných údajů jako je jméno výsledného souboru itineráře a typ výstupu (soubor/e-mail) do formuláře a jeho odeslání ke zpracování na server, je vygenerován ITN soubor itineráře, který si po stažení nahrajete do Vaší navigace TomTom.

Web: www.itngenerator.net/

Další související informace

GPS Navigace

GPS, navigace, TomTom, E-Ten, Sony, Navigon, HTC, Asus – Velký výběr GPS navigací MIO, Garmin, TomTom, E-Ten, Sony, Navigon, HTC, Asus a HP s příslušenstvím za skvělé ceny. Na našich stránkách naleznete i recenze a manuály ke všem nabízeným navigacím. S námi se neztratíte

GPS navigace do auta

TomTom, Mio, Garmin, Navigon, VDO Dayton – GPS navigace do auta TomTom, Mio, Garmin, Blaupunkt, Navigon, Asus, GoClever, VDO Dayton. Navigace do mobilu, mapy, GPS moduly a navigátory. PDA a PDA s GPS navigací Acer, Asus, Fujitsu-Siemens, HP iPAQ, Hewlett Packard, Typhoon, Yakumo, Qtek, BenQ, E-ten. Prodáváme GPS navigace a PDA z oficiální české distribuce se zárukou 2 roky. Máme dlouhou tradici a klademe důraz na maximální spokojenost zákazníků.

MICOM CS

vysílačky, gps navigace, antiradary – Montujeme a prodáváme vysílačky, GPS navigace, antiradary, autolednice, handsfree sady a doplňky pro kamiony. Dále zajišťujeme montáž satelitního sledování vozidel a sledování paliva. Vyrábíme reklamu a tuningové polepy na míru i na počkání.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.