+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Třídění materiálu

Klíčová slova: kontrola, třídění výrobků

E-mail: webmaster@unikontrol.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2008

Popis: Poskytujeme služby v oblasti testování, měření, kontroly, třídění a drobných oprav dílů nebo výrobků, jejich montáže a balení. To vše zejména pro dodavatele do automobilového průmyslu. Zajistíme široký rozsah služeb v oblasti péče o budovy, včetně průmyslových služeb: běžné denní úklidy, preventivní úklidy, čištění technických celků, mytí oken a světlíků, generální úklidy objektů, hygienický servis toalet a sociálních prostor.

Web: www.unikontrol.cz

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Technická kontrola

technická kontrola, STK Divišov, STK Vlašim, STK B – Provádíme technické kontroly všech kategorií motocyklů, technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozů do celkové hmotnosti 3 500 kg, dále provádíme měření emisí. Technická kontrola Technická kontrola

Technické kontroly vzv

technická kontrola, technické kontroly, školení – Provádíme technické kontroly vysokozdvižných vozíků (vzv) a manipulační techniky. Dále zajišťujeme školení řidičů manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Provádíme také revize plynu na vysokozdvižných vozících s plynovým pohonem. Vše za atraktivní ceny.

Načítání trvalo 0.0684 sekund.