+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Třídění materiálu

Klíčová slova: kontrola, třídění výrobků

E-mail: webmaster@unikontrol.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2008

Popis: Poskytujeme služby v oblasti testování, měření, kontroly, třídění a drobných oprav dílů nebo výrobků, jejich montáže a balení. To vše zejména pro dodavatele do automobilového průmyslu. Zajistíme široký rozsah služeb v oblasti péče o budovy, včetně průmyslových služeb: běžné denní úklidy, preventivní úklidy, čištění technických celků, mytí oken a světlíků, generální úklidy objektů, hygienický servis toalet a sociálních prostor.

Web: www.unikontrol.cz

Další související informace

Výroba výrobků z nerezu.

kovovýroba, nerezu, nerez, nerezových výrobků – Kovovýroba z nerezu, železa a barevných kovů. Jsme schopni navrhnout a realizovat atypické výrobky z nerezu dle představy zadavatele, například poštovní schránky, zábradlí, plynová skříň, tuningové prvky na auta, nerezové rámy, nerezové výfukové potrubí atd.

VasCas.CZ s.r.o.

kontrola, komunikace,organizování, efektivita – TimeMaker není jen lépe vypadající software se spoustou obvyklých funkcí. Nejedná se o další „nový“ software se stejnými funkcemi, jen jinak pojmenovanými a přeorganizovanými. TimeMaker reprezentuje zcela novou oblast: Leadership Software - Software pro řízení a osobní efektivitu v komunikaci !!!

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Načítání trvalo 2.0718 sekund.