+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Věštírna Jednička - tarot

Klíčová slova: věštírna zdarma, online výklad karet, výklad snů

E-mail: kontakt@vestirnazdarma.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2012

Popis: Publikujeme články o astrologii, výkladu karet, tarotu a výkladu snů. Výhradními autorkami jsou naše nejlepší kartářky, které čerpají ze svých dlouholetých zkušeností v oboru. Veškeré informace jsou poskytovány zdarma.

Web: www.vestirnazdarma.cz

Další související informace

P. Karvay - výklad karet

věštění, výklad karet, budoucnost, pomoc v nouzi, – Jeden z nejuúspěšnějších věštců a vykladačů karet. Výklad z karet, z ruky, z kávové sedliny. z fotografie a z písma. Osobní prognostické horoskopy, budoucnost, práce, finance, partnerské vztahy. Velmi vysoká úspěšnost. Objednávky telefonicky PO-PÁ 19 - 21 hod., do - ne 13 - 15 hod., NE JINDY. Výklady a věštby na vztahy, zdraví, práci, finance...

Výklad tarotových karet - Ostrava

výklad karet, výklad karet online, tarotové karty – Pomůžu vám získat potřebný nadhled a zoodpovědet otázky, které můžou mnohdy hodně zatěžovat! Nejčastěji řešíte partnerské vztahy, otázky práce a financí, domova a dětí, mezi klientelu řadím studenty, ale i životem zkušené lidi. Pokud máte zájem, můžete mě zkontaktovat. Následně si domluvíme schůzku, která trvá zhruba hodinu, ovšem záleží na klientovi, většinou se přizpusobím. Výklady provádím pouze v rámci Ostravy.

Kouzelné studio

masáže, reiki, kurzy, výklad karet, tarot, terapie – Nově otevřené Kouzelné studio vám nabízí nejrůznější služby pro potěchu ducha i těla. Dopřejte si masáž podle vašeho výběru nebo poznejte sebe sama na kurzu reiki či partnerské masáže. Dále poskytujeme rady ohledně vizáže, výklad karet apod. Neváhejte nás vyzkoušet!

Načítání trvalo 0.0587 sekund.