+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Virtuální kanceláře

Klíčová slova: registrační sídla, umístění sídla, firemní sídlo,

E-mail: info@admex.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2013

Popis: Spolehlivé zázemí pro vaše podnikání. Poskytujeme registrační sídla pro firmy a podnikatele živnostníky a korespondenční adresu v Praze. Zajišťujeme komplexní služby virtuální kanceláře zahrnující příjem pošty, dosílání zásilek, příjem hovorů a správu datových schránek. Nabízíme servis pro vaše podnikání včetně zakládání a provádění změn ve společnostech.Sídlo či místo podnikání (dále jen sídlo) poskytujeme v nemovitosti na adrese Bassova 98/8, 190 00 Praha 9, která je ve vlastnictví naší společnosti a je tak zajištěno dlouhodobé a bezproblémové poskytování našich služeb. V rámci poskytovaných služeb je sídlo vždy označeno obchodní firmou a identifikačním číslem a písemnosti zaslané na adresu sídla jsou vždy přejímány nebo přeposílány dle dohody.

Web: www.officebase.cz

Další související informace

Prostory

firemní akce, konference, kongresy, večírky – Nabízíme vhodné prostory pro firemní akce, konference, kongresy, večírky, soukromé oslavy i koncerty. Vyberte si z naší přehledné databáze prostor z celé ČR, která zahrnuje vše od restaurací a klubů po velké sály a konferenční prostory.

Virtuální kancelář Praha

sidlo, sidla, firma, firmy, spolecnosti – Služby virtuální kanceláře, krátkodobé pronájmy jednacích prostor v centru Prahy se službami recepce. Zajistíme veškerou příchozí poštu, telefonní hovory a postaráme se také o veškerou agendu vaší společnosti. Sídlo pro společnosti Praha 1 až 10.

Vitecom Pro Trade

made společnosti, poskytnutí sídla, prodej společn – Poskytujeme komplexní servis v oblasti zakládání ready-made společností a jejich následného prodeje. Poskytujeme komplexní servis v oblasti zakládání ready-made společností a jejich následného prodeje.

Načítání trvalo 0.0520 sekund.