+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Virtuální kanceláře

Klíčová slova: registrační sídla, umístění sídla, firemní sídlo,

E-mail: info@admex.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2013

Popis: Spolehlivé zázemí pro vaše podnikání. Poskytujeme registrační sídla pro firmy a podnikatele živnostníky a korespondenční adresu v Praze. Zajišťujeme komplexní služby virtuální kanceláře zahrnující příjem pošty, dosílání zásilek, příjem hovorů a správu datových schránek. Nabízíme servis pro vaše podnikání včetně zakládání a provádění změn ve společnostech.Sídlo či místo podnikání (dále jen sídlo) poskytujeme v nemovitosti na adrese Bassova 98/8, 190 00 Praha 9, která je ve vlastnictví naší společnosti a je tak zajištěno dlouhodobé a bezproblémové poskytování našich služeb. V rámci poskytovaných služeb je sídlo vždy označeno obchodní firmou a identifikačním číslem a písemnosti zaslané na adresu sídla jsou vždy přejímány nebo přeposílány dle dohody.

Web: www.officebase.cz

Další související informace

Firemní videa a reklamní

videoprezentace, firemní prezentace, reklamní spot – Nabízíme vám profesionální tvorbu firemních prezentací, reklamních spotů, záznamů konferencí, seminářů, záznamy výrobních procesů, videospoty produktů.

Bonanza as - firemní web

Bonanza as - firemní web – Firma nabízí tradiční finanční služby i při malém kapitálovém základu Vaší firmy i pro drobné a střední podnikatele. S námi investujete vždy úspěšně, my totiž víme jak na to. Firma nabízí tradiční finanční služby i při malém kapitálovém základu Vaší firmy i pro drobné a střední podnikatele. S námi investujete vždy úspěšně, my totiž víme jak na to.

Sídlo pro firmy Ostrava

sidlo, sidla, firma, firmy, spolecnosti, – Sídlo pro firmy v Ostravě. Služby virtuální kanceláře, krátkodobé pronájmy jednacích prostor v Ostravě. Souhlas s umístěním sídla pro firmy a OSVČ. Poštovní doručovací adresa v Ostravě, příjem poštovních a kurýrních zásilek.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.