+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vizualizace

Klíčová slova: vizualizace, 3d, rendering, architektura, stavební

E-mail: vizualizace@proarch.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2012

Popis: Vizualizace pro architekty a development. Vizualizace staveb, bytů, komerčních prostor, produktové vizualizace. Pro realitní kanceláře a developery dodáváme virtuální prohlídky založené na speciálním herním enginu Unity 3D.

Web: www.vizualizace.net

Další související informace

Gad Line, spol. s r.o. -

architekt, architektura, rodinné domy, architekton – Architektonický ateliér s vlastní stavební firmou realizuje projekty rodinných domů. Staví rodinné domy na klíč, pasivní sluneční domy, počínaje architektonickým návrhem přes vlastní autorskou realizaci stavby až po závěrečnou kolaudaci.

Jiří Valenta

projekce staveb, architektura, dj, webdesign – Osobní stránky Jiřího Valenty z Ostravy zaměřené především na Projektování staveb, Webdesign, DJing a svět Apple. Nabízím Vám koplexní řešení pro každý z těchto oborů, proto neváhejte a kontaktujte mě.

bpd-design Peter Biroš

rodinný dům,interiérový design, architektura – Soustřeďujeme se na opravdu jedinečně řešení v oblasti architektury a designu od rodinných domů přes bungalovy až po administrativní komplexy či veřejné budovy. Nabízíme moderní, jiný pohled, důraz klademe na ideu, jedinečnost i odlišnost vhodně a nenásilně vsazenou do prostředí.

Načítání trvalo 0.0867 sekund.