+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VK - Montera s.r.o.

Klíčová slova: montáž, pokládka obkladů, dlažeb

E-mail: admin@vkmontera.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Firma VK Montera s.r.o. se specializuje na montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod. i privátních objektech byty, rodinné domy. Firma VK Montera s.r.o. se specializuje na montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod. i privátních objektech byty, rodinné domy.

Web: www.vkmontera.cz/

Další související informace

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy - laminátové podlahy - pokládka – Prodej a pokládky kvalitních plovoucích, laminátových podlah za výhodné ceny. Rozvoz zboží zdarma. Akce na vybrané druhy podlah. Dodací doba 2-5dnů. Podlahy na klíč s až 25-ti letou zárukou!Vysoka kvalita a nizka cena.

Podlahářství Smrček

pokládka plovoucí podlahy,montáž interiérové dveře – Prodej a pokládka plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, koberce v metráži, PVC, vinylové podlahy, linoleum, korek, parkety.Renovace parket, broušení tmelení lakování parket. Vyrovnání podkladních betonů stěrkou, montáž dřevotřísky. Montáž interiérových dveří, zárubní a kování.

Montáž vzduchotechniky

Klimatizace, vzduchotechnika, montáž, servis. – Zabýváme se montáží a servisy vzduchotechnických zařízení a klimatizací do soukromých, technických a komerčních budov. Firma funguje s více než 15 letou tradicí a spolupracuje s mnoha významnými partnery na poli bankovnictví, výroby nebo veřejných služeb.

Načítání trvalo 2.3476 sekund.