+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VK - Montera s.r.o.

Klíčová slova: montáž, pokládka obkladů, dlažeb

E-mail: admin@vkmontera.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Firma VK Montera s.r.o. se specializuje na montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod. i privátních objektech byty, rodinné domy. Firma VK Montera s.r.o. se specializuje na montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod. i privátních objektech byty, rodinné domy.

Web: www.vkmontera.cz/

Další související informace

Pokládka zámkové dlažby

pokládka zámkové dlažby, dlažba, zámková – Firma s tradicí zabývající se pokládkou zámkové dlažby. HotoveDomy.cz vám splníš váš sen. Realizace pokládky zámkové dlažby přijedeme a zaměříme plochu na základě Vaší volby typu a barvy dlažby spočítáme cenu zaměříme niveletu kvůli odvodu povrchové vody provedeme zemní práce položíme obrubníky do betonu zhotovíme dle typu zatížení podkladní vrstvy a zhutníme dodáme a položíme Vámi zvolenou dlažbu zhutníme a zaspárujeme dlažbu

ThyssenKrupp Výťahy

výťah, eskalátor, pohyblivý chodník, montáž, servi – ThyssenKrupp dodáva výťahy všetkých typov, eskalátory a pohyblivé chodníky a ďaľšie výrobky z vlastnej produkcie ThyssenKrupp vrátane komplexného servisu a doplnkových služieb. ThyssenKrupp Výťahy, s.r.o.

ProStrop.cz

montáž, stropy, balkony, jímky, schodiště – Firma ProStrop vám nabízí montáž schodišť, balkonů a stropů, jímek s důrazem na co nejrychlejší montáž (prefabrikáty) a dobrou cenu. Naším cílem je co nejrychlejší montáž za dobrou cenu, avšak ne na úkor kvality.

Načítání trvalo 2.3910 sekund.