+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vlasová péče

Klíčová slova: šedivění,co děláme špatně,plešatění

E-mail: hviezdicka01@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2009

Popis: Stále populárnější úpravou vlasů se stává prodloužení vlasů. Obliba této úpravy roste také proto, že dnes je díky metodě clip in velmi snadné aplikovat prodloužení vlasů. Navíc kvalita příšesků je také velmi vysoká.

Web: www.vlasovapece.net/

Další související informace

Pečujeme o vlasy

padání vlasů,plešatění,plešatost,transplantace vla – Stránka obsahuje informace o plešatění-padání vlasů.Naleznete zde odpovědi,proč člověku padají vlasy,jak tomu předcházet a co dělat,když už je na prevenci pozdě.Na této stránce naleznete informace o transplantaci vlasů-je to jediná pomoc v případě,že už je na prevenci proti padání vlasů pozdě.

Metalové oblečení

metalové oblečení, punkové oblečení, punk, metal – E-shop s metalovým a punkovým oblečením různých značek. Nabízíme velký výběr různého druhu oblečení, bot, plavek, spodního prádla, bund, ručníků, rohoží, čepic, šatů, peněženek, klíčenek a dalších doplňků.

Tisk obrazů

obrazy, tisk fotografií,tisk obrazů – Obrazy z fotografií jsou moderní technikou k dotváření interiérů. Nabízíme vysoce kvalitní tisk obrazů z fotografií. Obrazy z fotografií jsou originálním doplňkem každého interiéru. Stačí na internetové stránky Artem.cz vložit fotografii, vybrat rozměry a odborníci na tisk fotografií vše ostatní zařídí za vás.

Načítání trvalo 0.1597 sekund.