+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodafone sms zdarma

Klíčová slova: vodafone sms zdarma, sms na vodafone zdarma

E-mail: necromoone@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2009

Popis: Omrzelo Vás již placení tarifů nebo dobíjení kreditu? Posíláte často sms a divíte se jaktože vám kredit ubývá světelnou rychlostí? Nebaví vás nepřehledné posílání sms přes mobil nebo složité psaní sms? Máme tu pro vás řešení: Naše Sms brána Vodafone sms zdarma vás toho ušetří. Už nikdy nic nemusíte platit, Vodafone sms zdarma vám zajistí nekonečné množství Sms zdarma. Je o tolik jednodušší přidat si sms bránu do oblíbených (kliknutím na obrázek vlevo nahoře), kde se na ni pak dostanete jediným kliknutím a tam už jednoduše, přehledně a rychle napíšete číslo a sms a po odeslání můžete jít utrácet své ušetřené peníze. Sms na Vodafone zdarma vám zajistí neomezené množství sms zdarma o délce až 760 znaků! To samé platí o O2 sms zdarma kde je ale délka jedné sms omezena na 60 znaků, i tak jich ovšem můžete poslat třeba milion. Sms na T-Mobile zdarma má povolených 160 znaků a počet sms je také bez omezení. Dřívější názvy operátoru byli Vodafone - Oskar, O2 - Eurotel a T-Mobile - Paegas. Vodafone sms zdarma je tu pro vás online 24/7 tak neváhejte, posílejte a šetřete peníze.

Web: vodafone-smszdarma.cz

Další související informace

SMS Zdarma

sms, sms brána, sms hned, sms zdarma – SMS Brána, Všelijaké SMSky na Váš mobil zdarma.

Sms zdarma

Sms zdarma, Vodafone sms zdarma – Naše sms brána vám umožňuje neomezené posílání sms zdarma. Sms na vodafone zdarma může obsahovat až 760 znaků. Sms na O2 zdarma může obsahovat až 60 znaků. Sms na T-Mobile zdarma může obsahovat až 160 znaků. Bránu 1000 Sms zdarma můžete využívat neomezeně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Posílejte sms bez jakýchkoliv poplatků a omezení. Zajišťujeme vám rychlost, pohodlí a bezplatnost bez ohledu na to kde jste a kdo jste. 1000 sms zdarma jednodušeji než kde jinde. Vodafone sms zdarma (dříve Oskar), 02 sms zdarma (dříve Eurotel), T-Mobile sms zdarma (dříve Paegas). Pro ještě rychlejší posílání sms si bránu 1000 sms zdarma přidejte do oblíbených. Nyní neváhejte a smskujte.

SMS zdarma

sms zdarma – Neutrácejte zbytečné náklady a posílejte sms zdarma libovolnému operátorovi mobilní sítě. Od nás si můžete odeslat sms zdarma do sítí vodafone, tmobile i o2. Neváhejte a přijďte si odesla vaši sms k nám.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.