+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodafone sms zdarma

Klíčová slova: vodafone sms zdarma, sms na vodafone zdarma

E-mail: necromoone@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2009

Popis: Omrzelo Vás již placení tarifů nebo dobíjení kreditu? Posíláte často sms a divíte se jaktože vám kredit ubývá světelnou rychlostí? Nebaví vás nepřehledné posílání sms přes mobil nebo složité psaní sms? Máme tu pro vás řešení: Naše Sms brána Vodafone sms zdarma vás toho ušetří. Už nikdy nic nemusíte platit, Vodafone sms zdarma vám zajistí nekonečné množství Sms zdarma. Je o tolik jednodušší přidat si sms bránu do oblíbených (kliknutím na obrázek vlevo nahoře), kde se na ni pak dostanete jediným kliknutím a tam už jednoduše, přehledně a rychle napíšete číslo a sms a po odeslání můžete jít utrácet své ušetřené peníze. Sms na Vodafone zdarma vám zajistí neomezené množství sms zdarma o délce až 760 znaků! To samé platí o O2 sms zdarma kde je ale délka jedné sms omezena na 60 znaků, i tak jich ovšem můžete poslat třeba milion. Sms na T-Mobile zdarma má povolených 160 znaků a počet sms je také bez omezení. Dřívější názvy operátoru byli Vodafone - Oskar, O2 - Eurotel a T-Mobile - Paegas. Vodafone sms zdarma je tu pro vás online 24/7 tak neváhejte, posílejte a šetřete peníze.

Web: vodafone-smszdarma.cz

Další související informace

SMS zdarma

sms zdarma – SMS Portál. Zdarma odesílání SMS, zajimavé odkazy.

Sms na vodafone zdarma

sms na vodafone zdarma, sms zdarma, sms, posli sms – SMS brána kde můžete úplně zdarma posílat SMS do VŠECH SÍTÍ!!! V neomezeném množství posílejte zdarma SMS do českých sítí: Vodafone (dříve Oskar), T-Mobile (dříve Paegas) a O2 (dříve Eurotel). Přestaňte vyhazovat peníze...

Srdce SMS přání

Sms vyznání lásky, o lásce, roztoužené, na dobré – Vyberte si to pravé SMS přání a udělejte radost svému miláčkovi, svojí lásce, kamarádovi, kamarádce, mamince, tatínkovi nebo komukoliv jinému ve vaší rodině. Sms můžete posílat i svým kamarádům a kamarádkám.

Načítání trvalo 0.0769 sekund.