+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výklad karet a věštění -

Klíčová slova: věštění po telefonu, výklad karet, věštírna

E-mail: service@orisio.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2013

Popis: Věštíme a vykládáme vám budoucnost ihned, po telefonu. K předpovědím používáme výklad karet, numerologii, kyvadlo, runy i další magické praktiky. Kdykoliv potřebujete odpovědi na své otázky, jsme tu pro vás.

Web: www.orisio.cz

Další související informace

Fetiš sex po telefonu non

sex po telefonu, dívky, fetiš, sex online, live ch – Vyzkoušej si perverzní sex po telefonu! Chceš úchylnou děvku, poslušnou školačku nebo dominu, která z tebe udělá otroka? Vyber si dívku podle svých představ, zjisti, zda je Online, a pak už rychle volej.

Výklad karet

výklad karet, osho zen tarot, věštění, poradenství – Výklad karet osobně v Praze nebo přes internet, pomůžu Vám nahlédnout pod pokličku Vašich starostí a rozhodnout se v závažných životních situacích. Pomocí karet Osho Zen Tarot se spolu vydáme na cestu do Vašeho podvědomí, kde můžete nalézt odpovědi na Vaše otázky, na něž v běžném životě odpovědi nedostanete. Výklad z karet lze uskutečnit na jakékoliv téma: jak se Vám vede v životě, na partnerské vztahy, problémy v zaměstnání, problémy s penězi, zdravotní problémy a další.

Kristall - centrum

výklad karet, wicca, konstelace, reiki, magie – terapeuti, lektoři (včetně zahraničních), věštci, semináře, výklady karet, šamanství, reiki, wicca, rodinné konstelace, potravinové doplňky pro zdraví a mnoho dalšího - vše na jednom místě, se zárukou kvality služeb.

Načítání trvalo 0.0709 sekund.