+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výklad tarotových karet - Ostrava

Klíčová slova: výklad karet, výklad karet online, tarotové karty

E-mail: info@deina-vyklad-karet.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2011

Popis: Pomůžu vám získat potřebný nadhled a zoodpovědet otázky, které můžou mnohdy hodně zatěžovat! Nejčastěji řešíte partnerské vztahy, otázky práce a financí, domova a dětí, mezi klientelu řadím studenty, ale i životem zkušené lidi. Pokud máte zájem, můžete mě zkontaktovat. Následně si domluvíme schůzku, která trvá zhruba hodinu, ovšem záleží na klientovi, většinou se přizpusobím. Výklady provádím pouze v rámci Ostravy.

Web: deina-vyklad-karet.cz/

Další související informace

Slevmaster-všechny slevy

sleva, slevy, slevové, slevomat – Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster.

Výklad karet

výklad karet, výklad budoucnosti, výklad vztahů – „Nevíte si rady se současnou situací, jak v pracovním, tak osobním životě? Pomůžu Vám“ Nabízím touto formou velmi kvalitní výklad karet. Je zhotoven psanou formou. Nemusíte nikam docházet, nikde složitě čekat a problém je řešen ihned Výklad kombinuji ze všech hledisek, začleňuji souvislosti. To znamená, že dovedu odhalit i zdravotní problémy, dokážu je vyhodnotit v kombinaci s psychikou, událostmi v životě a nabídnu přesné řešení. Nikdy si nezahrávám s vážností stavu a pokud je nutný odborný lékař, vždy zcela otevřeně vše uvedu. K výkladu používám tarotové karty v kombinaci s kyvadélkem. Převážně je vytvářím v noci, když je opravdu velký klid.

Načítání trvalo 0.0706 sekund.