+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vymáhaní pohledávek on-li

Klíčová slova: Vymáhaní pohledávek dlužník advokát závazky osobní

E-mail: pavlik@ak-pavlik.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2009

Popis: Vymáhaní pohledávek on-line, službu poskytuje přímo advokát. Pohledávky vymáháme bez záloh. Naši odměnu hradí Váš dlužník. I drobné pohledávky jsou pohledávky. Seriozní a osobní přístup. Působíme na území celé ČR

Web: www.vymahani-pohledavek-online.cz/

Další související informace

vymáhání pohledávek

vymáhání pohledávek, pohledávek vymáhání, vymáhání – Vymáhání pohledávek firem, občanů i úřadů. Po celé ČR. Žádné platby předem. Plně legální cestou, přesto rychle, rázně a účinně. Důvěřujte profesionálům. Nabízíme i další služby, více na našich webových stránkách.

Osobní bankroty, insolven

Osobní bankroty, insolvence, oddlužení – Dostali jste se do těžké životní situace a nezvládáte splácet své závazky? Máte exekuci, platební rozkaz nebo rozhodčí nález a nemáte na úhradu? Znepříjemňují Vám život telefonáty od vymahačů nebo vykonavatelů? Nevíte si rady? Využijte JEDINÉHO ZÁKONNÉHO ODDLUŽENÍ formou OSOBNÍHO BANKROTU dle zákona 182/2006 Sb., který Vám profesionálně a diskrétně zpracujeme k Vaší plné spokojenosti! Pomáháme Vám již 2 roky a máme více jak 200 spokojených klientů! Příklad: Vaše dluhy jsou 300.000,-Kč, za dobu 5-ti let uhradíte v měsíčních splátkách 100.000,-Kč, osobním bankrotem-insolvenčním řízením ušetříte 200.000,-Kč! Konzultace zdarma!

osobní bankrot Brno

osobní bankrot Brno – Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o. nabízí pomoc a poskytne poradenství na osobní bankrot či podmínky osobního bankrotu. Nechte si poradit od skutečných odbroníků se zkušenostmi z oblasti vyhlášení osobního bankrotu.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.