+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vypadávání vlasů

Klíčová slova: kozmetika, vypadávanie vlasov, alopécia

E-mail: alopeciacz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2012

Popis: V našem e-shopu najdete účinné přípravky proti alopecii a nadměrnému vypadávání vlasů. V nabídce máme osvědčené aktivátory, tonika a šampony určené pro řešení těchto problémů. Tyto prostředky jsou 100% přírodního složení, založené na extraktech léčivých bylin.

Web: www.alopecia.cz

Další související informace

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.0504 sekund.