+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vypadávání vlasů

Klíčová slova: kozmetika, vypadávanie vlasov, alopécia

E-mail: alopeciacz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2012

Popis: V našem e-shopu najdete účinné přípravky proti alopecii a nadměrnému vypadávání vlasů. V nabídce máme osvědčené aktivátory, tonika a šampony určené pro řešení těchto problémů. Tyto prostředky jsou 100% přírodního složení, založené na extraktech léčivých bylin.

Web: www.alopecia.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0779 sekund.