+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vypadávání vlasů

Klíčová slova: kozmetika, vypadávanie vlasov, alopécia

E-mail: alopeciacz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2012

Popis: V našem e-shopu najdete účinné přípravky proti alopecii a nadměrnému vypadávání vlasů. V nabídce máme osvědčené aktivátory, tonika a šampony určené pro řešení těchto problémů. Tyto prostředky jsou 100% přírodního složení, založené na extraktech léčivých bylin.

Web: www.alopecia.cz

Další související informace

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Marbo.sk - Tradičná prírodná receptúra

alopecia areata, rast vlasov, vypadávanie vlasov – Vypadávajú vám vlasy? Máte slabé a preriedené vlasy? Trápi vás dedičná strata vlasov? Máte diagnózu Alopécia? Riešením sú 100 % prírodné, dermatologicky otestované MARBO produkty proti vypadávaniu a pre nový rast vlasov, ktorý už 20 rokov pomáhajú všetkým ktorí ich používajú.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.