+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výpověď vzor

Klíčová slova: výpověď, vzor, formulář, zákoník, práce, stažení

E-mail: info@vypoved-vzor.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2008

Popis: Ukončení pracovního poměru z pracovně-právního pohledu. Vzory a formuláře pro výpověď dohodou, zrušení pracovního poměru ve zkušební době a okamžité zrušení ke stažení. Aktuální znění zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce.

Web: www.vypoved-vzor.cz

Další související informace

Práce domácí. práce doma

Práce domácí, domácí práce, práce, práce doma, dom – Práce domácí. práce doma - SEO katalog vhodný pro optimalizaci stránek se zaměřením na práce domácí. Inzerce OnLine pro nabídku a poptávku na práce domácí pro zájemce i firmy z celé ČR zdarma.

Slevmaster-všechny slevy

sleva, slevy, slevové, slevomat – Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster. Slevmaster shromažďuje slevy. Každý den všechny nové slevy v příjemném formátu, přehledně rozdělené do měst a kategorií. Bohatý filtr slev, to je Slevmaster.

sro rady made

s.r.o., a.s., ready made, prodej společnosti, zakl – Nová s.r.o. za 24 hodin. Nejrychlejší prodej předzaložených ready made společností, prodej s.r.o., zakládání společností, zakládání s.r.o., zakládání nových a.s. 1sro - rady made, zakládání společností s.r.o.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.