+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vypracuj se

Klíčová slova: volná místa, brigády, práce

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2007

Popis: Svět plný práce - nový rozměr personální inzerce, volná pracovní místa, brigády a CV on-line registrujících se uchazečů, poradna, aktuální zákoník práce Zákon č. 262/2006 Sb. Pracovní server s inzercí ZDARMA. Nahlédněte do tohoto světa, získejte práci svých snů a vyhrajte LCD televizi Panasonic Viera.

Web: www.vypracujse.cz

Další související informace

Práce-Práce.cz - vyhledáv

práce, nabídky zaměstnání, brigády, vyhledávač – Už nemusíte navštěvovat všechny pracovní portály, stačí jen jeden vyhledávač. PrácePráce je originální vyhledávač zaměstnání, který denně zobrazuje více než sto tisíc nabídek práce z několika renomovaných pracovních portálů.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Práce v zahraničí

práce v zahraničí, práce, zaměstnání, brigáda – Internetový server s nabídkami volných pracovních míst, každý den aktualizovaná nabídka pracovních příležitostí v zahraničí. Pro zaměstnavatele a personální agentury možnost přímé inzerce práce. Z nabídky si vybere každý.

Načítání trvalo 0.1592 sekund.