+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výuka angličtiny Praha

Klíčová slova: výuka angličtiny Praha

E-mail: info@vyukaanglictinypraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2013

Popis: Jako lektor angličtiny s více než 16letou zkušeností nabízím kvalitní promyšlenou výuku anglického jazyka pro soukromé osoby i firmy, jednotlivce i skupiny na všech úrovních a v rozmanitých specializovaných zaměřeních.

Web: www.vyukaanglictinypraha.cz

Další související informace

Učitel angličtiny v Praze

učitel angličtiny praha, kurzy angličtiny praha – Soukromý učitel angličtiny v Praze nabízí výuku angličtiny pro jednotlivce i firmy v Praze. Angličtina pro začátečníky, pokročilé, anglická konverzace, příprava na zkoušky, výuka psaní, gramatiky, konzultace a další. Zkušební hodina zdarma.

Restaurant Praha 2

Restaurant Praha 2 – Restaurant Praha 2: znovu otevřená restaurace. Restaurace je založená na tradici, přátelská až rodinná atmosféra s kvalitním servisem a hlavně osobním přístupem ke každému z Vás. Menu provoněno čerstvými surovinami, které jsme pro vás pečlivě vybrali z našeho domova i z krajů odlehlých.

Angličtina online

angličtina online, výuka angličtiny online – Česko je již delší dobu součástí Evropské unie a toužíte-li se podívat do světa, nezbude vám, než se naučit cizí řeč. Na otázku, kterou řeč využijeme prakticky po celém světě, je jednoduchá odpověď - angličtinu.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.