+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vzdělávání a školení - Ev

Klíčová slova: rekvalifikační kurzy, jazykové kurzy, vzdělávací k

E-mail: evzdelavani@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2011

Popis: Hledáte pro sebe, své zaměstnance nebo kamarády vhodná školení nebo kurzy? Náš portál Evzdelavani.cz obsahuje nabídku několika společností a najdete u nás desítky vzdělávacích kurzů mnoha oborů. Stačí si jen vybrat.

Web: www.evzdelavani.cz

Další související informace

Internetová reklama

internetová reklama, internetový marketing – Reklamní kampaně na internetu a internetová reklama a marketing podporuje propagaci firem a prodej produktů pomocí nástrojů placené reklamy vycházející z reklamní strategie, kterou Vám připravíme dle individuálních priorit a potřeb.

Telefonní seznam

telefonní,seznam,mobilních,telefonů,bytových – Jak se orientovat při vyhledávaní čísel online. Informace o telefonním seznamu, předvolbách mobilních telefonů a pevných linek, telefonním seznamu na slovensku a vývoji mobilních telefonů i pevných linek.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.