+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vzdělávání a školení - Ev

Klíčová slova: rekvalifikační kurzy, jazykové kurzy, vzdělávací k

E-mail: evzdelavani@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2011

Popis: Hledáte pro sebe, své zaměstnance nebo kamarády vhodná školení nebo kurzy? Náš portál Evzdelavani.cz obsahuje nabídku několika společností a najdete u nás desítky vzdělávacích kurzů mnoha oborů. Stačí si jen vybrat.

Web: www.evzdelavani.cz

Další související informace

Metoda Imitum - Efektivní

imitum, jazykové kurzy, – Metoda Imitum je výuka přirozenou cestou pozorováním a napodobováním. Na rozdíl od klasických gramaticko-překladových metod, které se používají ve školách, nevyžaduje biflování. Imitum je vhodné pro samouky a úplné začátečníky i pro pokročilé.

Nábytek levně

Nábytek levně, levně sedačky, levně jídelní stolky – Nábytek levně: sedačky, jídelní stoly, konferenční stolky, jídelní židle, skříně, nábytek levně. Hledáte levný nábytek do obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně? V našem E_Shopu nakoupíte sedačky, jídelní stoly a jiný nábytek levně.

Autodoplňky Renault

Autodoplňky Renault, Renault, autodoplňky – Autodoplňky Renault, v širokém sortimentu snadno naleznete autodoplňky na vozy přehledně řazené dle typu auta a kategorie. Všechny autodoplňky Renault nabízené v našem e-shopu jsou nové a se zárukou.

Načítání trvalo 0.0902 sekund.