+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Webdesign, tvorba loga

Klíčová slova: webdesign, tvorba loga, logo, grafické návrhy

E-mail: lukas.zitnik@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2008

Popis: Jako freelancer z Ostravy se specializuji na webdesign - tvorba www stránek, grafické návrhy webových stránek, tvorba firemního loga, kódování XHTML šablon, tvorba flash a video bannerů. Za vše hovoří dlouholetá praxe, v oboru jsem již od roku 1999.

Web: www.gulage.com

Další související informace

Jerry-Lee webdesign

webdesign,web,corporate identity, redakční systém – Jerry-Lee - dodavatel čerstvých internetových řešení v oblasti webdesign, redakční systém, firemní identita, grafické práce, reklamní grafika, corporate identity, design, content management system, google adwords, internetový marketing.

Konverze z Wordu do LaTeX

Word, LaTeX, sazba, typografie, převod – Převedeme Vaše dokumenty z Wordu do LaTexu. Pošlete nám své dokumenty v .doc a od nás dostanete PDF v profesionální typografické kvalitě. Vysázíme Vaše dokumenty v systému LaTeX. Bakalářské a diplomové práce, hromadná korespondence a další... Soustřeďte se na obsah a grafickou úpravu nechte na nás.

Tvorba firemního loga

návrh loga, tvorba loga, logo, loga – Vytvoříme vám logo přesně podle vašich představ. Pokud o logu představu nemáte, spolehněte se na náš široký tým zkušených designérů, kteří vám předloží minimálně 10 návrhů loga. Počet revizí vítězného loga není omezen.

Načítání trvalo 0.0872 sekund.