+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

WINDOX okna

Klíčová slova: ocelová okna, okna, windox okna, ocelové dveře, dv

E-mail: info@windox.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2012

Popis: Představujeme Vám revoluční koncepci okna, kde ocel se svými mimořádnými vlastnostmi působí jako nesporná výhoda. Nový systém TermoAreoBlindoxScoccaŸ umožňuje navrhnout a realizovat rám okna dle požadavků zákazníka na vzhled a vlastnosti. Podobně jak je tomu i při nákupu auta, kde se může zákazník rozhodnout jaké příslušenství koupit. Jednotlivé prvky ocelového rámu lze přizpůsobit v každém aspektu, a to dokonce i dodatečně: stupeň jeho tepelně-akustické izolace, požadované větrání, požadovaný stupeň bezpečnosti a ochrany a v neposlední řadě výběr povrchových úprav, který se nyní stává prakticky nekonečným.

Web: windox.cz/

Další související informace

Plastová okna z Brna

plastová okna, plastové dveře, hliníkové dveře, – Plastová okna a plastové nebo dřevěné či hliníkové dveře od firmy Oknostyl. Všechna okna a dveře dodáváme v nadstandartní výbavě za zajímavé ceny. Firma Oknostyl v Blansku, Brně i Praze a dalších pobočkách. kompletní služby spojené s výměnou oken.

Aldo okna

plastová okna, dveře, profily, eurookna – Společnost Aldo-okna je výrobce a prodejce plastových oken a dveří. Kromě plastových oken a dveří nabízíme eurookna, garážové vrata, hliníkové profily, parapety, žaluzie, markýzy. Komplexně zajišťujeme montáž oken a dveří včetně demontáže po celé ČR.

Načítání trvalo 0.0843 sekund.