+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Workline služby

Klíčová slova: Google Apps, Microsoft Office 365, videokonference

E-mail: info@worklinesluzby.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2012

Popis: Práce na dálku - profesionální služby pro práci na dálku pro firmy a instituce. Podpora talent managementu s využitím testu Strengthsfinder 2.0 a Strengths based leadership. Vzdělávání na dálku ve formě e-learning školení a webináře, Google Apps nebo Microsoft Office 365, videokonference, implementace firemní sociální sítě Yammer, programování, informační systémy, portálové řešení, mobilní aplikace na míru.

Web: www.worklinesluzby.cz

Další související informace

Google mobil

googlephone gphone google phone htc g1 – Informace o smartphonu G1 od společností HTC a Google (operační systémem Android), který je znám taky jako prvej Google Phone a představuje skutečnou výzvu pro celej trh s mobilními technologiami především pro společnost Apple a jeich iPod.

Internetový marketing

seo, sem, google analytics, optimalizace, reklama – Jsme odborníci na internetový marketing, SEO optimalizace, tvorbu a optimalizaci www stránek, PPC reklamní kampaně Sklik, AdWords, AdFox, Etarget a Billboard. Poskytujeme školení, poradenství a konzultace. Zajistíme zvýšení návštěvnosti a vyhodnotíme návratnost investic pomocí Google Analytics. Nabízíme kompletní služby v internetovém marketingu. Optimalizátoři.cz.

Prague Virtual Office

Virtual office Prague, virtual offices, – Služby virtuální kanceláře v Praze, sídlo pro firmy, služby virtuální asistentky, krátkodobé pronájmy jednacích prostor v centru Prahy se službami recepce a správou poštovních zásilek. Sídlo pro společnosti Praha 1 až 10.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.