+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

www.kosmetika-az.cz

Klíčová slova: kosmetika, péče o pleť, o tělo, vitamíny, rady

E-mail: kosmetika-az@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2009

Popis: Cílem našeho obchodu je stát se co nejlepšími dodavateli a tedy i prodejci kvalitní a cenově výhodné kosmetiky, parfumerie a dalších produktů nejen pro krásu. - Náš cíl je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. - Nabízet kvalitní služby. - Snažíme se, aby byl obchod maximálně intuitivní a přehledný. - Prezentace zboží byla co nejvíce vyčerpávající. - Sortiment byl v souladu s Vašimi potřebami. - Nejnižší ceny v ČR. - Poštovné nad 1500,-Kč zdarma. - Krátké dodací lhůty. - Umožňujeme Vám vrácení či výměnu zboží, bez udání důvodu. Doufáme a přičiníme se o naplnění naši vize, a že budete s našimi službami maximálně spokojeni ... - Péče o děti - Péče o mastnou a smíšenou pleť - Péče o suchou a citlivou pleť - Péče o zralou pleť - Péče o normální pleť - Péče o mužskou pleť - Péče o chrup - Péče o tělo - Péče o vlasy - Péče o ruce - Péče o nohy - Péče o rty - Všechny typy pleti - Vitamínová výživa - Intimní hygiena - Mýdla - Péče o pleť při opalování

Web: www.kosmetika-az.cz

Další související informace

iPodnikatel.cz

podnikatel, podnikat, podnikání, poradce – iPodnikatel.cz je praktický internetový poradce pro podnikání se specializací na začínající podnikatele, kterým poskytuje množství rad a návodů na start a rozvoj podnikání. Provozujeme specializovaný e-shop s produkty pro podnikatele - knihy, vzdělávací CD a DVD, semináře, e-learning aj.

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Tisk obrazů

obrazy, tisk fotografií,tisk obrazů – Obrazy z fotografií jsou moderní technikou k dotváření interiérů. Nabízíme vysoce kvalitní tisk obrazů z fotografií. Obrazy z fotografií jsou originálním doplňkem každého interiéru. Stačí na internetové stránky Artem.cz vložit fotografii, vybrat rozměry a odborníci na tisk fotografií vše ostatní zařídí za vás.

Načítání trvalo 0.2160 sekund.