+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

www.kosmetika-az.cz

Klíčová slova: kosmetika, péče o pleť, o tělo, vitamíny, rady

E-mail: kosmetika-az@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2009

Popis: Cílem našeho obchodu je stát se co nejlepšími dodavateli a tedy i prodejci kvalitní a cenově výhodné kosmetiky, parfumerie a dalších produktů nejen pro krásu. - Náš cíl je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. - Nabízet kvalitní služby. - Snažíme se, aby byl obchod maximálně intuitivní a přehledný. - Prezentace zboží byla co nejvíce vyčerpávající. - Sortiment byl v souladu s Vašimi potřebami. - Nejnižší ceny v ČR. - Poštovné nad 1500,-Kč zdarma. - Krátké dodací lhůty. - Umožňujeme Vám vrácení či výměnu zboží, bez udání důvodu. Doufáme a přičiníme se o naplnění naši vize, a že budete s našimi službami maximálně spokojeni ... - Péče o děti - Péče o mastnou a smíšenou pleť - Péče o suchou a citlivou pleť - Péče o zralou pleť - Péče o normální pleť - Péče o mužskou pleť - Péče o chrup - Péče o tělo - Péče o vlasy - Péče o ruce - Péče o nohy - Péče o rty - Všechny typy pleti - Vitamínová výživa - Intimní hygiena - Mýdla - Péče o pleť při opalování

Web: www.kosmetika-az.cz

Další související informace

Nábytek levně

Nábytek levně, levně sedačky, levně jídelní stolky – Nábytek levně: sedačky, jídelní stoly, konferenční stolky, jídelní židle, skříně, nábytek levně. Hledáte levný nábytek do obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně? V našem E_Shopu nakoupíte sedačky, jídelní stoly a jiný nábytek levně.

RealitníRevoluce

reality, nemovitosti, bezrealitky – Revoluční prodej a pronájem nemovitostí přímo a bez provize. Vše jednoduše on-line, bezrealitky bez makléře. Jedním vložením inzerátu se Vaše nabídka automaticky zobrazí na dalších 50-ti nejnavštěvovanějších realitních serverech.

Lucia Daňková

kosmetika,poradkyně,mary kay,líčení,kurzy – Nezávislá kosmetická poradkyně a vizážistka. Organizování kurzů líčení, fotoproměn. Líčení na svatby. Řešení kosmetických problémů s vrásky, kruhy pod očima, pigmentovými skvrnami, mastnou nebo suchou pletí, šupinkami, povadlou nebo barevně nevyrovnanoou pletí, rozšířenými červenými žilkami, přecitlivělostí pleti, póry, akné, jizvami, rty.

Načítání trvalo 0.2221 sekund.