+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradnické nůžky

Klíčová slova: nářadí, stroje, přístroje Plzeň

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2011

Popis: Akumulátorové zahradnické nůžky jsou zahradnické nůžky s integrovaným lithium-iontovým akumulátorem, stříhají bez námahy větve do průměru 18 mm. Přes 600 střihů na jedno nabití akumulátoru - měkké dřevo o průměru až 18 mm a tvrdé dřevo o průměru až 12 mm. Díky vedlejšímu střihacímu systému s pevným protinožem získáte hladký řez bez třepení. 520 gramů lehké, ergonomicky vypilované nůžky šetří vaše síly i při dlouhodobém použití.

Web: www.naradiplzen.cz/

Další související informace

Půjčovna Kolín CZ

půjčovna, nářadí, Kolín, nástroje, přístroje – Půjčovna nářadí Kolín CZ - NONSTOP LINKA 608 545 416, 722 218 897. Půjčujeme nářadí a zahradní techniku. Velký sortiment elektrického a benzín ového nářadí - bourací kladiva, vrtačky, brusky, pily, svářečky, čerpadla, elektrocentrály, kompresory a mnohé další.

Mikrometry

měřící zařízení a přístroje Brno, posuvné měřítka, – Naše společnost nabízí kvalitní měřící techniku, přístroje a systémy za velmi příznivé ceny. V naší nabídce naleznete mikrometry, dutinoměry, úchylkoměry, úhloměry, posuvná měřítka a další důležité produkty v oblasti měřící techniky.

Spinningová kola a posilovací stroje

Posilovací stroje, fitness, spinning, spinningová – Prodej nových a bazarových spinningových kol a posilovacích strojů, fitness pomůcek a nářadí. Nabízíme aerobní kardio posilovací i klasické posilovací stroje pro vybavení posiloven a fitness center.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.