+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradnické nůžky

Klíčová slova: nářadí, stroje, přístroje Plzeň

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2011

Popis: Akumulátorové zahradnické nůžky jsou zahradnické nůžky s integrovaným lithium-iontovým akumulátorem, stříhají bez námahy větve do průměru 18 mm. Přes 600 střihů na jedno nabití akumulátoru - měkké dřevo o průměru až 18 mm a tvrdé dřevo o průměru až 12 mm. Díky vedlejšímu střihacímu systému s pevným protinožem získáte hladký řez bez třepení. 520 gramů lehké, ergonomicky vypilované nůžky šetří vaše síly i při dlouhodobém použití.

Web: www.naradiplzen.cz/

Další související informace

Půjčovna Kolín CZ

půjčovna, nářadí, Kolín, nástroje, přístroje – Půjčovna nářadí Kolín CZ - NONSTOP LINKA 608 545 416, 722 218 897. Půjčujeme nářadí a zahradní techniku. Velký sortiment elektrického a benzín ového nářadí - bourací kladiva, vrtačky, brusky, pily, svářečky, čerpadla, elektrocentrály, kompresory a mnohé další.

Ruční nářadí BAHCO

ruční nářadí, zahradnické nářadí – Ruční nářadí BAHCO - Jak už název napovídá, obchod je zaměřen na prodej ručního nářadí značky BAHCO. Ruční nářadí značky BAHCO je synonymem pro kvalitu zaměřenou buď pro profesionální uživatele nebo zapálené kutily. Veškerý sortiment je vyráběn ve vlastních většinou evropských závodech firmy SNA Europe, která je majitelem značky BAHCO. Neváhejte vstoupit do světa ručního nářadí značky BAHCO

Cleanshop s.r.o. - čistí

mycí stroje, zametací stroje, vysavače, průmyslov – Dodáváme čistící a mycí stroje, úklidovou techniku vhodnou jak pro profesionální použití, tak pro použití v domácnosti a příležitostné kutily. Dodáváme čistící a mycí stroje, úklidovou techniku vhodnou jak pro profesionální použití, tak pro použití v domácnosti a příležitostné kutily.

Načítání trvalo 2.6799 sekund.