+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradnické nůžky

Klíčová slova: nářadí, stroje, přístroje Plzeň

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2011

Popis: Akumulátorové zahradnické nůžky jsou zahradnické nůžky s integrovaným lithium-iontovým akumulátorem, stříhají bez námahy větve do průměru 18 mm. Přes 600 střihů na jedno nabití akumulátoru - měkké dřevo o průměru až 18 mm a tvrdé dřevo o průměru až 12 mm. Díky vedlejšímu střihacímu systému s pevným protinožem získáte hladký řez bez třepení. 520 gramů lehké, ergonomicky vypilované nůžky šetří vaše síly i při dlouhodobém použití.

Web: www.naradiplzen.cz/

Další související informace

Hobby.vltava.cz

nářadí, stroje, proma, ferm, worx, akunářadí – Hobby.vltava.cz - internetový obchod s kvalitním nářadím a stroji s tříletou zárukou. E-shop na největší internetové nákupní galerii vltava.cz s aku, elektro nářadím a obráběcími stroji s tříletou zárukou včetně příslušenství, kde si za zvýhodněné ceny se slevou 5% můžete vybrat z více než 1 000 produktů zejména značek PROMA, FERM a WORX PROFESSIONAL. Zboží Vám doručí až domů nebo si ho můžete osobně vyzvednout ve vzorkové prodejně PROMA CZ v Dobrušce. Při nákupu nad 3 000 Kč je doprava zdarma. Většina zboží je připravena ihned k dodání.

Lisovací stroje

lisovací stroje, lisovací stroj, stroje lisovací, – Společnost Moas cs s.r.o. dodává kvalitní lisovací stroje. Lisovací stroje Mäder pressen se vyznačují tuhostí konstrukce, přesným vedením a nízkou hlučností. Vyberte si lisovací stroje z naší rozmanité nabídky.

Čistící technika a příslu

vysavače, parní čističe, podlahové mycí stroje, za – Jsme malou rodinnou firmou, zakládající si na tom, že jsme schopni dodat Vám kvalitní zboží za přijatelnou cenu a udržovat si k Vám osobní přístup. Dodáváme jak koncovým uživatelům, tak i velkobchodně dalším prodejcům. Dovážíme především čistící techniku a související zboží hlavně od italských, ale i britských, německých, slovinských a tureckých výrobců s ověřenou kvalitou. Zastupujeme přímo následující značky: TMB, Somex, Kerstar, Euroself, Polti, Solo, Nova, TSM, Turboclean, Mazzoni, TAB, RT, ATIB, BRG, UBS, TRUVOX, MACRO a dále další značky od přímých dovozců. Po letech zkušeností v tomto oboru ručíme za to, co jsme schopni Vám doporučit. Kromě prodeje provádíme i servis nejen značek, které dodáváme, ale i techniky jiných výrobců.

Načítání trvalo 0.0782 sekund.