+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zákonné pojištění vozidel

Klíčová slova: zákonné pojištění vozidel, povinné ručení

E-mail: najdipojisteni-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2012

Popis: Povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla je zákonné a tedy povinné pojištění. Proto pro povinné ručení platí jiné podmínky než v případě běžných typů dobrovolného pojištění.

Web: www.najdipojisteni.cz/

Další související informace

Auta - tuning

auta, tuning, pojištění, povinné ručení – Internetové stránky o autech, tuningu, pojištění a povinném ručení. Vše co se jakýmkoliv způsobem týká aut a automobilismu najdete právě tady. Aktuality a novinky ze světa pojišťoven poskytujících povinné ručení.

Pneumatičky - porovnání

pneu, povinné ručení, povinné ručení porovnání – Informace o pneumatikách – jedna z nejdůležitějších a nejvíce namáhaných součástí každého automobilu. Výrobci, prodejci, porovnání cen. Další informace pro motoristy: povinné ručení, pojištění vozidel.

Pojištění vozidel

pojištění vozidel, povinné ručení – Ten kdo se někdy v životě stal zodpovědným a zodpovědným majitelem vozidla správně tuší, jak podstatné a prvořadé je povinné ručení. Nevídaný peněžní prvek, který je schopen ochránit Vaše peníze v situaci zavinění dopravní nehody.

Načítání trvalo 0.1745 sekund.