+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZELENÁproMOBIL od FAN-TEL

Klíčová slova: volání,sms,fan-tel,zelená pro mobil

E-mail: info@fan-tel.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2011

Popis: ZELENÁ pro MOBIL Vám ušetří až 50% za volání, SMS a internet v mobilu. Objevte řešení na míru a přidejte se k nám na FAN-TEL.CZ. FAN-TEL porovná vaše stávající ceny za volání, SMS a internet v mobilu, s cenami programu ZELENÁproMOBIL

Web: www.fan-tel.cz/

Další související informace

Poslat SMS zdarma na Voda

sms, zdarma, vodafone, t-mobile, o2, poslat – SMS brána zdarma, z které můžete posílat dlouhé sms zdarma na Vodafone, O2 a icq. S možností posílání sms přání zdarma k svátku, zamilovaných, vtipů a další.SMS brána nejen na Vodafone zdarma. Z naší sms brány můžete také posílat sms zdarma na T-Mobile a sms zdarma O2.

SMS vodafone zdarma

vodafone,sms,zdarma – Poslat sms ? žádný problém! Sms vodafone zdarma , zde můžete poslat sms do t-mobile o2 každý den ! Poslat sms ? žádný problém! Sms vodafone zdarma , zde můžete poslat sms do t-mobile o2 každý den !

ENTERplex

aukce, e-aukce, elektřina, plyn, elektrická – Hlavní činnost společnosti ENTERplex, s.r.o. je zprostředkování obchodu prostřednictvím elektronických výběrových řízení. On-line výběrové řízení nebo-li elektronická aukce je realizovaná nejen pro větší klienty jednotlivě, ale i pro více menších klientů, čili ve společné účasti hromadně většího objemu. Dodavatelé v elektronické aukci v přímé soutěži snižují cenu ve prospěch klienta a klient má tímto garanci, že se dostává na nejnižší ceny na českém trhu a to zcela transparentně za jeho přímé účasti v elektronické aukční síni, kde dodavatelé svádí obchodní boj.

Načítání trvalo 0.1560 sekund.