+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zimní tábory

Klíčová slova: Zimní tábory, zimní tábory pro děti, zimní tábor

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2013

Popis: Zimní tábory jsou českou tradicí umožňující dětem aktivní zábavu v době jarních prázdnin na horách ve společnosti jiných dětí a pod dohledem vedoucích a instruktorů. Děti se ve dne učí podle stupně své pokročilosti na lyžích nebo snowboardu, večer mají zábavný program.

Web: www.zimnitabory.cz/

Další související informace

Decplast

okna, dveře, zimní zahrady, stavebníctví, eurookna – Jsme specializovaným výrobcem prvotřídních energeticky úsporných oken. Naše Real okna jsou díky nadstandardním tepelně izolačním vlastnostem vhodná nejen do tradiční zástavby, ale i do nízkoenergetických a pasivních domů.

Plastová okna Příbram - Oknoplast-Group

plastová okna, dveře, zimní zahrady, zateplení, – Firma Oknoplast-Group vyrábí na zakázku plastová okna, dveře a zimní zahrady z vysoce kvalitních profilů německé firmy VEKA. Svým zákazníkům nabízíme okna nejvyšší kvality.

Zimní pneumatiky

zimní pneumatiky, zimní pneu, zimní protektory, le – Končí léto, blíží se zimní sezóna a s ní povinnost nazout zimní pneu. Vzhledem k tomu, že Češi obecně nechávají všechny důležité věci na poslední chvíli.Končí léto, blíží se zimní sezóna a s ní povinnost nazout zimní pneu. Vzhledem k tomu, že Češi obecně nechávají všechny důležité věci na poslední chvíli, je lépe se zachovat naprosto racionálně a provést výměnu letních pneumatik za zimní pneumatiky raději již na podzim a tím se vyhnout dlouhým čekacím dobám v pneuservisech.

Načítání trvalo 0.0775 sekund.