+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zimní tábory

Klíčová slova: Zimní tábory, zimní tábory pro děti, zimní tábor

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2013

Popis: Zimní tábory jsou českou tradicí umožňující dětem aktivní zábavu v době jarních prázdnin na horách ve společnosti jiných dětí a pod dohledem vedoucích a instruktorů. Děti se ve dne učí podle stupně své pokročilosti na lyžích nebo snowboardu, večer mají zábavný program.

Web: www.zimnitabory.cz/

Další související informace

Zimní pneumatiky

Zimní pneumatiky, pneumatiky, pneu, – Zimní pneumatiky patří mezi věci, které by jste neměli podceňovat. Ceny nových zimních pneumatik začínají zhruba na 600 Kč a podle rozměru a typu pak dále cena stoupá. V zimním období kdy teplota vzduchu klesne pod 7 stupňů značně klesá adheze letních pneumatik. Díky tomuto se prodlužuje brzdná dráha vozidla a hrozí riziko, že nestihnete včas zastavit. Na některých úsecích českých silnic a dálnic již platí značky, které přikazují použití zimních pneumatik. V případě že tuto značku neuposlechnete, hrozí vám v případě kontroly pokuta od policie.

Zimní dovolená v Alpách

zimní dovolená, Alpy, lyžařská střediska, zájezdy – Nabízíme širokou nabídku zimních dovolených. Najdete u nás levné ubytování v nejkrásnějších lyžařských střediscích Rakouska, Francie a Itálie. U vybraných zájezdů skipas v ceně. Užijte si luxusní zimní dovolenou v Alpách bez front u lanovek s nádhernýou přírodou a prázdnými sjezdovkami.

Letní tábory pro děti

letní tábory, tábory pro děti, dětské tábory, letn – Letní tábory pro děti a školy v přírodě v zajímavých Slovenských i zahraničních lokalitách. Zajištěna doprava, ubytování, strava i volnočasové aktivity. Každý tábor má své animátory, kteří zajistí, že se děti nebudou ani na chvilku nudit. Nabízíme také tématické tábory pro malé sportovce, umělce, modelky, tábory s cizími jazyky či tábory ve stylu Disneyho anebo Harry Pottera.

Načítání trvalo 4.1543 sekund.