+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zlavovenebo.eu, zľava dňa

Klíčová slova: zľava dňa,zľavy,zlavovenebo,zlava v meste,zlava

E-mail: zlavovenebo@zlavovenebo.eu

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2011

Popis: Každý deň Vám výhodne ponúkame zľavy na rôzne služby a produkty. V Zľavovom nebi Vám poskytneme kupóny so zľavou od 10 – 95 % na zábavu a relax, zľavy do reštaurácií, na masáže, wellness pobyty, kozmetiku a kozmetické procedúry, víkendové pobyty a ubytovanie, atď... Ponuka je vždy časovo limitovaná, preto je treba reagovať ihneď. Zľava dňa Do pozornosti by sme Vám radi odporučili najmä časť zľava dňa. Tu sa nachádzajú, tie najlepšie, vybrané zľavy z jednotlivých miest. Darčekový obchod Súčasťou portálu je aj internetový obchod s darčekovým tovarom. Určite si vyberiete z množstva darčekových predmetov a bytových doplnkov.

Web: www.zlavovenebo.eu

Další související informace

Nabídka práce Ostrava

práce ostrava, práce v ostravě – Vyzkoušejte naši úzce zaměřenou inzerci práce v Ostravě a okolí. Projděte si nabídky práce v Ostravě, případně si vytvořte vlastní poptávku po práci. Vyzkoušejte si naši mikroinzerci zaměřenou pouze na práci v Ostravě a díky tomu najděte svůj job rychleji.

Práce liberec

Práce Liberec, Brigády Liberec, Práce v Liberci – Informace o nabídkách práce a brigády v Liberci a okolí. Naleznete zde inzeráty práce, pracovní agentury, pracovní weby, rady, zkušenosti, články a jiné. Nabídky prací jsou od agentur i soukromých osob.

Rekreační středisko Skalka v Ostravici

Rekreační středisko Skalka ,ubytování v – Rekreační středisko Skalka se nachází v krásném horském prostředí, mezi nejvyššími vrcholy Moravskoslezských Beskyd asi 2 km od obce Ostravice. Stylové středisko poskytuje ubytování v pokojích pro 2 osoby, ale k dispozici jsou také pokoje pro 6 osob. Tyto pokoje jsou umístěné v hlavní budově a jejich součástí je sociální zařízení a umyvadlo. Možnost ubytovaní v samostatných chatách pro 6 osob, které jsou vybaveny kuchyňkou s ledničkou a mikrovlnnou troubou s grilem, BTV a radiomagnetofonem s CD. V suterénu se nachází WC, sprcha a umyvadlo.Nedílnou součástí střediska je restaurace, která se nachází v suterénu hlavní budovy

Načítání trvalo 2.4973 sekund.