+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zlínský kraj

Klíčová slova: Zlínský kraj

E-mail: jakbydlet.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2010

Popis: Regionální obchodní a informační portál pro Zlínský kraj a Zlín. Zdroj informací z regionů Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště a Kroměříž. Firmy pro Zlínský kraj.

Web: www.krajzlinsky.info

Další související informace

Chata v Jižních Čechách

ubytování Jižní Čechy, chata,jihočeský kraj – Týdenní a vícetýdenní pronájemy chaty 3+1 pro 5 osob v jihočeské vesnici Krásetín. Krásetín se nachází v okr. Český Krumlov pod horou Kleť 1083m - Šumavské předhůří, lanovka, rozhledna, hvězdárna. V chatě kompletně zařízená kuchyně. Obývák BTV, satelit. Koupelna - WC (vana). 2x ložnice 3+2 lůžka. Dětská postýlka na vyžádání. Zahrada oplocená, zahradní nábytek, zahradní gril, dětské pískoviště, houpačka, bazén prům.3,6m nadzemní - bezpečný i pro malé děti. Parkování v uzavřené zahradě. Nástup vždy v sobotu od 14,00 hod. Během pobytu budete mít celý objekt i se zahradou pouze pro sebe.

Truhlářství Královéhradecký kraj

Truhlářství, Truhlářství Královéhradecký kraj – Truhlářství Langhamer & Pohl s.r.o. bylo založeno roku 2003 a nabízí kompletní truhlářské práce. Naší specializací je zakázková výroba z masivu a lamina, obzváště pak výroba samonosných masivních schodišť a vchodových a interiérových dveří.

Hrad Bouzov Mohelnice

hrad Bouzov, Bouzov, Olomoucko, Olomoucký kraj – Pohádkový hrad Bouzov naleznete blízko soutoku potoka Špránku a říčky Třebůvky na výběžku Drahanské vrchoviny v krásné krajině Litovelska a Mohelnicka. Tento krásny pohádkový hrad jistě stojí za vaši návštěvu.

Načítání trvalo 1.4468 sekund.