+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spedice

Klíčová slova: logistika, přeprava zásilek, sběrná služba,

E-mail: gtl@gtl.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2010

Popis: Společnost Greek Transport and Logistic s. r. o. (GTL) Vám nabízí služby v oblasti spedice, mezinárodní kamionové dopravy a logistiky. Naší doménou jsou kusové zásilky - sběrná služba. Celovozové zásilky jsou pro nás samozřejmostí. Naší specializací jsou hlavně země Balkánského poloostrova: Řecko, Kypr, Turecko, Bulharsko, Rumunsko, Makedonie, Srbsko a Moldávie. Avšak naše služby kamionové přepravy zboží a zásilek můžete využít i v jiných Evropských zemích jako jsou např. Slovensko, Polsko, Německo, Maďarsko či Rakousko. Díky našemu mezinárodnímu týmu zaměstnanců a našim přímým zástupcům v těchto zemích, se cítíme na Balkáně jako doma.

Web: www.gtl.cz

Další související informace

Autodoprava

Autodoprava,odtahová služba,mezinárodní přeprava – Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, spedice, zasilatelství, odtahová služba, expresní přepravy ČR+EU. Přeprava celovozových i kusových zásilek to vše v rámcicelé ČR a EU. Jezdíme: Itálie, Francie, Německo, Rakousko,Polsko, Maďarsko a další země EU.Mezinárodní autodoprava, spedice a odtahová služba.Pokud poptáváte mezinárodní autodopravu,odtahovou službu či spedici nabízíme vám rychlost,spolehlivost, flexibilitu a kvalitu.V mezinárodní autodopravě máme bohaté zkušenosti.Naším cílem jsou při přepravě spokojení klienti. Autodoprava Varhulík,vnitrostání a mezinárodní autodoprava-vozový park:Naše autodoprava většinou využívá vlastního vozového parku.Jsme schopni zajistit přepravu rozměrnějších,nebo nadměrných nakladů pomocí našich partnerů.Naším cílem je, aby spedice naší autodopravy byla nepoškozená a včas v cíly své cesty.

Havarijniservis.cz Oprav

havarijní, služba, havárie, poruchy, opravy, – Zajišťujeme opravy při poruchách a havárijích po celé Praze a okolí. Havarijní služba zajistí řemeslníky pro opravy poruch v oborech instalatéři, kanalizace, čištění kanalizace, topenáři, plynaři, elektrikáři, zámečníci, kominíci, sklenáři.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.