+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Trabant fun

Klíčová slova: trabant teambuilding incentivní praha zábava

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2008

Popis: Nabízíme přepravu a zábavné akce ve vozidlech Trabant německé výroby se sportovním vzhledem. Na našich stránkách se seznámíte s historií Trabantů, obsahují také galerii. Programové akce zprostředkovává Or-Fea s.r.o.

Web: www.trabantfun.com

Další související informace

Letiště Praha - transfery

doprava letiště Praha, transfer letiště Praha – Zajišťujeme kompletní řešení pro jednoduchou, bezpečnou, rychlou a úspornou dopravu z pražského letiště nebo na něj. Doprava je uskutečněna luxusními vozy Mercedes, Audi a Volkswagen. Naši řidiči jsou profesionálové s výbornými zkušenostmi s pražskou dopravou.

Hotel Rott

ubytování Praha, hotel, hotel Praha – Hotel Rott Vám přináší příjemné ubytování v centru starobylé Prahy. Pokud hledáte ideální místo pro strávení příjemných chvil, konferenční sál či místnost, jsme tím pravým právě pro Vás.Nabízíme Vám pohodlné ubytování

Kadeřnictví Praha 4 - Hle

kadeřnictví praha 4, kadernictvi v praze, – Je mnoho kadeřnických salonů v lokalitě Praha 4, které Vám zajistí kadeřnické služby.Rozdíl je ovšem v tom, jaká bude jejich kvalita.Vyberte si u násNabízíme katalog, který se zabývá tím, kde se můžete nechat ostříhat nebo jinak upravit vlasy. Většina salonů nabízí diagnostiku vlasů, kterou zvládne jen opravdový vlasový odborník. Naši partneři jsou vybíráni tak, abyste byli spokojeni.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.