+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vzdělávací programy

Klíčová slova: semináře, kurzy, školení, organizace práce

E-mail: registrace@vzdelavaciprogramy.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2011

Popis: Zkušení lektoři odhalí, jakých chyb se vyvarovat a pomohou dosáhnout cíle rychleji. Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu.

Web: www.vzdelavaciprogramy.cz

Další související informace

PM Consulting s.r.o.

projekt, project, management, kurz, školení – Jsme poradenskou a vzdělávací firmou, nabízíme komplexní portfolio služeb v oblasti projektového řízení. V rámci poskytovaných služeb se kromě projektového řízení jako takového specializujeme na ZAVÁDĚNÍ PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ, optimalizaci a soulad systému řízení projektů s platformou ISO 9000:2000 a dále i MULTIPROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ - ŘÍZENÍ PORTFOLIA.

Praktické školení a kurzy

Semináře, kurzy, školení, organizace práce – Zkušení lektoři odhalí, jakých chyb se vyvarovat a pomohou dosáhnout cíle rychleji. Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu.

SPĚVÁČEK pro děti

jazykové, kurzy, pro, děti – Angličtina pro děti, angličtina pro nejmenší, kroužky angličtiny ve školkách a školách, domácí výuka a doučování angličtiny, na stránkách www.nasula.cz naleznete řadu výukových materiálů a obrázkový online sešit angličtiny namluvený rodilým mluvčím

Načítání trvalo 0.3775 sekund.